Adventní čas se blíží a vy se hrozíte, kde vzít čas na všechny předvánoční povinnosti? Nevěšte hlavu, s vybranými prostředky to zvládnete včas a v pohodě. Prostě stihnete uklidit, vyzdobit byt, napéct cukroví, nakoupit dárky a navíc si užít adventní pohody. Jak na to?

úklid

Začněte v místnostech, které používáte málo, například v ložnici. Pokud nezbývá na úklid mnoho času nebo se vám prostě nechce J, neřešte to, jen třeba pro váš dobrý pocit převlékněte peřiny a vyluxujte.

RealBudete mýt okna? Začněte s nimi, doporučujeme Real Maxi Antistatic. Stačí kapka prostředku do vody, okno umýt, následně setřít stěrkou a máte hotovo! Jeden až dva uzávěry tohoto prostředku v kbelíku vody snadno vyčistí i zašpiněnou dlažbu, lino, laminát, dřevěnou podlahu a v koncentrované podobě i zaprášenou mastnou digestoř. Uklízejte směrem ke dveřím a odshora dolů, nebudete si přenášet špínu na již uklizená místa.

Věnujte pozornost jen tomu nejnutnějšímu. Například v obýváku nemusíte vyklízet stěnu a mýt všechny věci, stačí utřít prach, vyčistit nebo vyluxovat sedačku. Nejen nábytek, ale i koženou či koženkovou sedačku otřete rychle pomocí ubrousků na nábytek.

RealV kuchyni se zaměřte na to nejdůležitější – otřete dvířka skříněk a lednice, vyčistěte kohoutky. Na moderní citlivé povrchy v kuchyni skvěle funguje Real creme gel. Dokonale vyčistí a nepoškrábe. Tento prostředek je vhodný na sklokeramiku, akrylát a indukci. Odstraní i od dětí nechtěně J popsaný nábytek.

RealPro úklid koupelny a WC sáhněte po Realu koupelny. Je vysoce účinný, snadno odstraní různé druhy nečistot i vodní kámen. Zanechává ochranný film- znesnadňuje ukládání nečistot.  Nadšená budete při údržbě skleněného sprchového koutu – kde stačí nastříkat, opláchnout vodou -  nikdy to nebylo jednodušší.

Úklid nemusí zabrat spousty času, přesto může být efektivní. Žijte REAListicky, více informací a další čisticí prostředky od českého výrobce Zenit Čáslav naleznete na www.zeniteshop.cz.

Reklama