Bulvár

5 českých andílků zažívá legendární podzim

Mladé české krásky, které si říkají 5Angels, doslova dobývají evropská pódia. Svou strhující show naposledy předvedly před více než 25 tisíci diváky ve Wembley aréně, která je právem považována za Mekku hudby.

angels

Na jednom z největších Open Air s desetiletou tradicí BIG GIG, tak zazářily po boku aktuálně nejlepších a nejžádanějších hvězd britské hudební scény, jako jsou Little Mix, Charlie Brown či chlapecká skupina Union J, se kterou za nedlouho dokonce vyráží na turné po Anglii, Walesu, Irsku a Skotsku.

Těmto českým andílkům předpovídají zahraniční producenti velkou budoucnost. Díky skromnosti, pokoře a píli, se kterou ke všemu přistupují se tato skupina dozajisté bude brzy počítat mezi opravdové hvězdy. „Hned po koncertě ve Wembley, jsme jely na hotel, kde jsme se mohly asi dvě hodinky prospat před odjezdem na letiště. Byly jsme ale natolik plné zážitků, že ani jedna z nás oka nezamhouřila. Čekalo nás totiž další vystoupení v Litoměřicích pro české fanoušky a moc jsme se na to těšily. Pokud to půjde, rády bychom ještě přidaly několik koncertů v ČR a SR než odjedeme na turné. Domácího publika si totiž vážíme nejvíc,“ uvedla Nikola členka skupiny 5Angels.

angels

Vše, co dívky aktuálně prožívají, se dá považovat za opravdovou senzaci a splněný sen. Vždy jsou ozdobou akcí, kde vystupují a zahraniční tisk o nich dokonce psal jako o jedné nejmladších světových profesionálních skupin. Díky svému přístupu jsou příkladem mladým, i když jsou úplně normální puberťačky, které doma nosí tepláky, dokážou jednat a vystupovat jako opravdové profesionálky.

angels

   
16.10.2013 - Kultura - autor: red

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Suzanne [*]

  Hanula — #1 jsou Sml22 A mají skvělý management Sml67

  superkarma: 0 16.10.2013, 11:20:45
 2. avatar
  [2] enka1 [*]

  Hanula — #1 Sml22jo jo, viděla jsem reportáž, když se začly "rodit" a teď z Wembley taky

  superkarma: 0 16.10.2013, 11:20:02
 3. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16jso to holky šikovnéSml22

  1. na komentář reaguje enka1 — #2
  2. na komentář reaguje Suzanne — #3
  superkarma: 0 16.10.2013, 10:19:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme