Bulvár

4 ročník MISS Prima křivky 2016 je tu a s ním i dalších 12 krásných žen prima křivek!

17. dubna zaplnily restauraci U Kroužků krásky z České republiky i Slovenska. Konalo se zde totiž semifinále MISS Prima křivky 2016! Některé semifinalistky dorazily po svých, jiné auty, jedna na motorce. Různorodost je důkazem toho, že soutěž MISS Prima křivky boří mýty! Do semifinále dalšího ročníku se probojovaly i matka Iveta (37 let) s dcerou Sárou (20 let)! Která postoupila do finálové dvanáctky?

Přihlášených bylo letos více než 250 žen a dívek z České a Slovenské republiky. Vybrat těch 12, které svou výřečností, přirozeností, talentem a půvabem okouzlily nejvíce, bylo pro porotu opravdu těžké. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo jaké záliby či jaký talent soutěžící má, tedy čím by se chtěla prezentovat a oslnit porotu ve volné disciplíně na finálovém večeru 20. 9. 2016, v divadle Broadway. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, držení těla, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná.

Miss

Sedmičlenná porota semifinálového klání rozhodla a jména 12 finalistek, již 4. ročníku MISS Prima křivky 2016, jsou známá! V porotě usedli: prezidentka Národní Komory Módy ČR – Julie Hendrychová, majitel Medical Partners - Michal Sajdl, již tradičně také předseda poroty MISS Prima křivky - Radek John, vítězka loňského ročníku, Slovenka – Simona Hodálová, finalistka loňského ročníku – Kateřina Sadílková a samozřejmě organizátoři soutěže Roman Fareq a Markéta Zámyslická.“Tento projekt má veliký potenciál a mnoho kladných stránek, včetně možnosti prezentace talentů“, zhodnotila v průběhu semifinále myšlenku soutěže pro plnoštíhlé krásky prezidentka Národní Komory Módy ČR - Julie Hendrychová.

simona

Všechny finalistky teď čeká focení oficiálních fotografií s talentovanou a velmi osobitou fotografkou  - Lucií Kout a poté série čtyř soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer, dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Téma letošního ročníku je „REBELIE!“ Takže to milé krásky rozbalí se vší parádou a zdravou ženskou nadrzlostí. Choreografie finálového večera nebude šetřit ani finalistky, ani diváky.

Foto: Petr Kurečka a Lucie Kout

   
21.04.2016 - Společnost - autor: Vendula Kubalíková

Komentáře:

 1. [5] bobani [*]

  Sml80

  superkarma: 0 21.04.2016, 21:07:50
 2. avatar
  [4] gerda [*]

  Kadla — #2Máš pravdu, dost jim to škodilo.

  superkarma: 0 21.04.2016, 16:14:29
 3. [3] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 21.04.2016, 15:34:22
 4. avatar
  [2] Kadla [*]

  Tak jen velmi doufám, že děvčata nebudou mít na sobě tak příšerné hábity, co měly ty chudinky vloni. Doufám, že letos bude šít oděvy pro prima křivky někdo jiný...

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 1 21.04.2016, 15:18:05
 5. [1] Jitka44 [*]

  Moc hezky to nazvali

  superkarma: 0 21.04.2016, 12:03:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme