Příspěvků dnes přišlo hodně, je tedy na čase slučovat. Následující tři příspěvky zaslalay čtenářky Zdenkar, Ivetinkav a Jana...

Jak se tváří velbloud na malé dítě? Nejen to zjistíte v následujících čtenářských příspěvcích...


Přeji hezký den!
Přidávám k Vaším raritám fotku vnučky Adélky.
Stala se v Tunisu ve svých 1+3/4 roce, místní raritou. Chodívala každé ráno za svým „bobo“ a ptala se „už se mě bojíš“? A spousty rekreantů se chodili dívat na ní.
A máte to i s tou „nahotou“ dětí, cítí se totiž nahatá nejlépe.

rarita

Zdraví babička,
Jana


Dobrý den, přeji všem Ivetinkav,
Tak jsem vyštrachala nějaké unikátní fotky - nebo teda pro mě určitě jsou :-) Ráda na tento výlet vzpomínám a hned bych jela zase.

rarita

rarita

Mějte se hezky,
Ivetinkav


Přeji krásné a slunné odpoledne. Letos jsme toho o dovolené moc nenajezdili. Většinu času jsme trávili v bazéně.Takže těch rarit moc nemám. Byli jsme se podívat na Slovensku, tam jsme si udělali výlet v Trenčíně na hrad. A právě na hradě jsem si vyfotila věžičku na které se procházely kozy.

rarita

Druhý výlet se konal do technického muzea, kde byly opravdu velmi zajímavé kousky, ale nejvíce ze všech mne zaujalo auto na jízdu po sněhu. Doufám, že se bude líbit i Vám.

rarita

Čtenářka,
Zdenkar

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama