colagen

Řada péče o pleť Ecollagen [3D+]. 3D vítězství nad vráskami s patentovaným složením.

Nejoblíbenější pleťová řada od Oriflame má nové, ještě silnější, technologicky vyspělé složení – s chytřejším způsobem vyhlazování vrásek.  Výrobky z  řady Ecollagen [3D+] obsahují účinnou hydratační složku, kyselinu hyaluronovou. Společně s Tri-Peptide komplexem se zaměřuje na vyhlazení vrásek ve 3 rozměrech: délce, šířce a hloubce. Denní i noční krém a sérum si již právem získaly velkou oblibu.

colagenŘadu Ecollagen [3D+] nově rozšířila péče o okolí očí! Ultra lehký krém s patentovaným Tri-Peptide komplexem a kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává, viditelně redukuje vrásky, otoky a tmavé kruhy. Kovová masážní kulička, která podporuje mikrocirkulaci v oblasti očí, má relaxační a chladivý efekt. Oční krém je zcela bez parfemace.

Rozhovor s MUDr. Bergerovou:

Jaký je Váš názor na pleťová séra? Jaký je vlastně účel séra? Domníváte se, že je při pravidelném používání viditelný rozdíl mezi pletí ženy, která kombinuje sérum s nočním a denním krémem - a ženou, která používá pouze krémy?
V jakém věku je vhodné začít sérum používat?


Kosmetická séra jsou přípravky, které byly objemově redukovány odstraněním tekutiny, aby zde zůstaly pouze aktivní účinné látky ve velmi vysoké koncentraci. Séra mají lehkou a jemnou konzistenci a díky tomu se snadno nanášejí a velmi dobře vstřebávají, proto jsou ideálním doplňkem denních i  nočních krémů. Jejich společný účinek je výraznější, ale zároveň i rychlejší a viditelnější.
Hlavní zásluhu na unaveném vzhledu pleti má aktuální hektický životní styl plný stresu, nedostatku spánku, náhlých změň teplot (topení, klimatizace, venkovní teploty) a znečištěné životní prostředí. Aktivní látky revitalizačních sér během noci pleť zpevňují a posilují oživení a rozjasnění pleti. Liftingová séra jsou naopak  určena k vypnutí a vyhlazení pokožky během dne, současně  také vytváří na pokožce ochranný film, který ji má přes den chránit před působením okolních nepříznivých vlivů. Některá séra jsou zaměřena na řešení nežádoucího červenání. Ta obvykle obsahují ingredience, které zpevňují drobné cévky, což nejen že zlepší současný stav, ale předejde i jeho zhoršování. Pigmentové skvrny jsou následek bezstarostného pohybu na slunci. S věkem stále výrazněji vystupují a kazí vzhled pleti, koncentrace látek potlačujících tvorbu pigmentu či urychleně odstraňující stávající v nadměrném množství  navracejí  pleti její rovnoměrný barevný odstín.
Vzhledem k výše zmíněným efektům séra je naprosto jednoznačné, že  zdvojenou péčí o pleť: tedy podkladovou aplikací séra  a účinného krému je znásoben výsledný efekt. Kolem 35 roku se na pleti již trvale začínají objevovat vlivy dosavadního životního stylu ( nadměrné slunění, nedostatek sportu, spánku, kouření, špatná strava, stres...) formou předčasně vzniklých vrásek, hrubší pleti s rozšířenými póry apod. V té době je již vhodné pozastavit nebo zpomalit tyto nežádoucí  projevy spojeným účinkem účinného séra a krému.

Máte informace o tom, nakolik se v poslední dekádě vyvinula technologie klinického měření a dermatologického výzkumu? Nakolik se pokročilá technologie odráží ve zvýšení efektivity pleťové kosmetiky? Jaký je účinek přírodních olejů na pleť?

Nejkvalitnější přírodní oleje pleť vyživují, potlačují drobné vrásky a podporují její elasticitu a pružnost.  Zvláště  u poškozené a unavené pleti dochází k viditelné regeneraci s následným vypnutím a omlazením.
Nejen díky nově  přicházejícím účinným látkám obsaženým v přípravcích, jejich speciálním kombinacím, ale i stále se rozvíjejícím technologiím, které měří hloubku průniku látek do epidermis a následně  je pak upravují a spojují s dalšími, lze dosáhnout mnohem vyššího a účinnějšího  působení v krémech, sérech  atd. Mezi ne patří např. spektrofotometrie stanovuje koncentraci látek v určité hloubce dle množství průniku světla, refraktometrie dle odrazu látek, polaromotrie dle polarizace světla, PCR metody radioizotopové značení a detekce účinných látek a mnohé další patří  k možnostem výzkumu jednotlivých vědeckých laboratoří.
Inovovaná technologie  přípravků řady Ecollagen je zaměřena na boj proti vráskám nejnovější 3D technologií: tedy ze všech úhlů .  Je určena  pro ženy  od 35 let, více  pro sušší typy pleti, neboť v tomto věku  se lehce zmenšuje pevnost kolagenu v pleti a ubývá přirozeného polysacharidu kyseliny hyaluronové. Tato látka ve vysokém množství přitahuje vodu a zajišťuje tak hydrataci pleti.  Nový energizující koktejl  složený z patentovaného tripeptidového komplexu zpevňujícího ochabující kolagenní vlákna, a kyseliny  hyaluronové, podporující dehydrataci,  pleť zpevňuje, navrací jí  její hebkost a napětí.

Prosíme o zhodnocení složení kosmetiky Ecollagen [3D+] a jejich účinků v boji proti vráskám.


Jedinečnost této řady  je dosažena současně  její komplexností. Denní i noční krém je doplněn vysoce koncentrovaným sérem tak, aby pleť byla během dne maximálně chráněna před nepříznivými vlivy prostředí a aby během noci a odpočinku maximálně regenerovala. Oční krém spolu s roll-on aplikátorem redukuje nepříjemné otoky kolem očí s následným chladivým pocitem.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o revoluční novince – řadě Ecollagen [3D+]  a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud se sama chcete stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,

http://www.youtube.com/oriflamecr

Reklama