Otázku na pivo a víno jsem položil třem našim populárním zpěvačkám. Když jsem vytáčel jejich čísla, vůbec by mě nenapadlo, jak rozdílné odpovědi dostanu...

Stejně jako na kolegyně v redakci (jejich odpovědi si můžete přečíst v této novince: V redakci vyhrálo víno), jsem vybafl svou otázku na tři naše populární zpěvačky.

Zeptám se vás jednoduše a rád bych jednoduchou rychlou odpověď: Pivo, nebo víno?

Heidi Janků: Protože pivo dělá krásná těla, tak raději víno.

Marcela Březinová

Marcela Březinová: Je to podobná otázka jako jestli hrušky nebo jablka. Někdy to, jindy ono a jindy zase třeba voda.

Eva Pilarová: Ani jedno, ani druhé. Čistá voda, žádná balená, prostě z vodovodního kohoutku.

Jasného vítěze mezi zpěvačkami tedy nemáme. Se kterou ze zpěvaček byste se v odpovědi ztotožnila?

Téma dne 5. září 2013: Pivo, nebo víno

  • Jste pivařka, nebo vinařka?
  • A dokážete svůj vztah k těmto dvěma mokům popsat?

Toto téma je pojaté trochu jinak, než jste byly doposud zvyklé. Jeho stěžejní část bude sice postavena na čtenářských příspěvcích, ale ty vyjdou během dne jen 4. Posílat příspěvky můžete 5.9.2013 na e-mailovou adresu redakce do 12.30 hodin. Příspěvky, které přijdou později už nemají šanci na uveřejnění, byť by byly sebelepší. A proč tohle omezení?

Celé dopoledne budou vycházet redakční novinky, ve kterých se budou k tématu vyjadřovat osobnosti a odborníci. Krom nich budeme vydávat i novinky z aktuálního dění.

Odpoledne pak z příchozích čtenářských příspěvků vybereme 4 nejlepší a ty postupně uveřejníme (cca ve 13.30, 14.00, 14.30 a 15.00). Jakmile budou uveřejněny všechny čtyři, vydáme anketu (odhadem v 15.10), ve které budete mít přesně hodinu na to, abyste rozhodly, který z uveřejněných příspěvků je nejlepší a zaslouží si dárek. Jakmile tato dramatická hodina skončí, skončí i téma a bude následovat vyhlášení.

Doufáme, že vás tahle změna v editaci bude bavit!

A o jaký dárek budete takto soutěžit? Myslím, že je vhodný pro pivařku i pro vinařku, ale vzhledem k jeho křehkosti by bylo dobré, dojít si pro něj do redakce (to se pak ještě s výherkyní domluvíme). No, zasláním příspěvku každopádně souhlasíte s tím, že vám bude výhra doručena s rizikem poštovního rozbití. Cena totiž je: šest piv Gambrinus s příchutěmi a dvě krásné skeleničky na šampaňské.

vyhra

Reklama