V poslední novince se čtenářskými příspěvky si můžete přečíst, co si myslí o nakupování dárků v lékárnách čtenářky Mishulka30 a Mirkakrim...

Máme tu poslední novinku se čtenářskými příspěvky. Za chvilku se můžete těšit na vyhodnocení tématu.


Vždy jsem se snažila žít zdravě (v rámci možností). Vitamíny do celé rodiny láduju v podobě ovoce a zeleniny. Na podporu imunity pijeme domácí kefír. Když mají děti kašel a rýmu, dělám domácí cibulový a tymiánový sirup. Na zahradě pěstuju bylinky, z kterých při různých zdrav. potížích vařím čaj, atd.. Bohužel i přes to všechno jsou děti od nástupu staršího syna do školky teď v září pořád nemocné a já si říkám, jestli teda nezkusíme i něco z té lékárny.

Švagr nám kdysi ještě za ,,bezdětna“ vždycky k Vánocům kupoval vitamíny (kt. jsem se přiznám po dvou letech vyhazovala neotevřené a prošlé). Pak jsme mu to nenápadně vymluvili (od té doby nám dává pod stromeček peníze :( fantazie se mu do vínku asi moc nedostala). Léky nikdy nebyly můj šálek čaje a i u dětí jsem se snažila jim co nejvíc vyhýbat. Teď to začínám přehodnocovat, sedět doma s neustále nemocnými dětmi mě přestává bavit.

Takže, ač bych to nikdy neřekla, asi si letos ,,Ježíškovi švagrovi“ řekneme o nějaké ty dětské vitamíny. Určitě bude rád :-)

Sama jsem dárek v lékárně nikdy nekupovala, přišlo mi to divné. Sice asi praktické, ale pořád mám za to, že k Vánocům se má koupit dárek, který by si člověk sám sobě nikdy nekoupil, protože se mu zdál ,, příliš drahý za takovou blbost“ Víte co myslím. A zatím taky u toho zůstanu...

Přeji všem hezký den a co nejmíň nemocí!

Mirkakrim


ZDRAVÍ JE TO NEJCENNĚJŠÍ, CO MÁME

Říká se, že to nejcennější, co na světě máme, je zdraví. A já s tímto tvrzením naprosto souhlasím. Můžete mít vše, nač si vzpomenete, ale pokud Vás trápí nějaký zdravotní problém, nikdy nemůžete být úplně šťastní. Proč tedy nejít štěstí naproti a pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje?

Proto i já chodím na nákupy do lékárny, nejen ale pro nákup dárků na Vánoce. Když vím, že někdo z blízkých je nemocný, snažím se mu pomoci. Dávám tím najevo, že mi na dané osobě záleží a přeji si, aby byla zase šťastná a hlavně zdravá.

Já sama občas nějaký dárek z lékárny také dostanu a vždy se mi trefí do vkusu. Myslím si, že takový dárek nikdy neuškodí, spíše naopak.
Nejvíce mě potěší, když mi někdo daruje lék na podporu imunity, protože tento přípravek využiji nejvíce.

Když bych to tedy měla shrnout, dárek z lékárny mě potěší. To platí i z druhé strany. Vždy ale kromě tohoto dárku připojím i nějakou tu další drobnost, po které mí blízcí touží.

Vaše Mishka30

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získá pěkný dárek: balíčkek Dove maximum protection a Marťánci GUMMI.

dove1martanci

Reklama