Kterak strávil kocourek 17 kilometrů pod štanglí na kole a jak čtenářka Ludmila ke kocourkovi Snížkovi přišla, to si můžete přečíst v této novince...

Bílý kocourek Snížek a černý kocourek Vašek se sešli v jednom příspěvku...


vasek

Dobrý den, byli jsme na výletě na kolách a na závěr jsme se stavili u kamaráda v jeho rybářské chatce. Ptala jsem se ho, zda jim doma nezbyla nějaká neudaná koťata. Říkal, že ne, ale 2 dny mu s chytáním ryb pomáhá cizí odrostlé kotě. To se taky v zápětí ukázalo a už bylo moje. Jen jak jej přepravit domů? Kocourek to musel zvládnout v brašně pod štanglí 17 km. Bránil se, mňoukal, dokonce jsem musela zastavovat za zavírat zip, když se mu jej povedlo otevřít. A protože bylo ten den Václava, tak máme Vaška. Možná jsem ho tenkrát někomu ukradla, to se už nedozvím, ale má se u nás moc dobře.

Nunak


snizek

Ona to není ani tak moje kočka,jako kocourek Snížek mého synka a vlastně i manžela.Syn měl několikrát prosbu na nějaké zvířátko,ale protože máme pejska a není až tak možné splnit mu přání králíka či morče,tak to vyhrála kočička.Vlastně to byli kocouři a byli dva.
Byli jsme si vybrat po narození takové bílo barevné kotě,samozřejmě kocourka a čekali až si ho budeme moci odnést domů,na dvoreček.A tím dnem nám začalo veselo,syn je hyperaktivní autista a kotě vypadalo jako haperaktivní autista také.Kočičí záchodek ignoroval,chodil hravat pod okna do hlíny nebo běda jak se zapomělo zakrýt pískoviště,otrhaná trampolína a věčně někdo poškrabaný od útočícího kocoura už byla poslední tečka.Pak zjistil kama zmizet ven a to byl začátek konce.Párkrát jsme ho hledali,nosili nám ho sousedi a pak zmizel nenávratně.Syn to obrečel a tak jsme museli sehnat nového kocourka.
Vybrali jsme si u jedné paní krásného bílého kocourka s šedou čmouhou mezi ušima.Náš Dominik mu protože má bílou barvu začal říkat Snížek.Tento kocourek je perla mezi kočkami,je strašně moc hodný,přítulný a mazlivý.Syn má strach,že mu opět uteče a tak dostal obojek se známkou,na které má jméno,adresu a telefon,v případě zatoulání můžeme jen doufat,že narazí na dobré lidi,kteří nám dají zprávu a syn nebude opět nešťastný.
Snížka si dokonce oblíbil i manžel,co původně nechtěl o další kočce ani slyšet a to až tak,že nelení když ho ve 2 h ráno slyší a vyleze z postele mu dát ven do misky nějakou mlsku.Nebo mu vyčesává heboučkou bílou srst,no už jen čekám kdy ho začne koupat a brát do postele.
Ludmila

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

Reklama