V tomto příspěvku se sešly čtenářky Streamline a Žofie. Obě mají totiž zkušenost s kuřákem. Odnaučili se jejich partneři cigaretovému mámení, nebo ne?

Poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu je dvojitý. Kolem 16.00 hodiny se dozvíte, které čtenářce dnes pošlu slíbený dárek pro jejího chlapa.


Můj partner měl z domova zakořeněno, že domácí práce jsou zkrátka „ženskou záležitostí“ a muž v domě obstarává jen údržbu domu a opravy. Když jsem ale partnera přesvědčila o tom, že některé věci jako např. nalepení tapet, vymalování pokoje jednou barvou anebo pověšení obrazu či hodin zvládnu i já, tak se „pochlapil“ a ukázal mi, že taky dokáže doma hezky pomáhat a občas pomoct s umytím nádobí, vytřením podlah a dokonce i uvařit výborný oběd ;-) Jsem ráda, že můj partner dokáže vycítit situace, kdy mi jeho pomoc s domácími pracemi opravdu velmi ulehčí život, aniž bych si o to musela říkat - myslím si, že v tomto ohledu můžu být opravdu spokojená ;-) Další super změnu, kterou partner uskutečnil během našeho vztahu je přestání s kouřením, ale to je čistě jeho zásluha samozřejmě - bez své vůle by to nikdy nedokázal - já jsem ho pouze v jeho rozhodnutí podporovala a souhlasila s ním jako celoživotní nekuřačka :-)

Streamline


Dobrý den, milé žínky-in a v tomto případě zdravím i změněné partnery.

Dnešnímu tématu jsem neodolala…

Co se mi podařilo změnit?

Minulé úterý jsme slavili právě 30 let pod společným jménem. Nemožné??? Sama tomu stále nevěřím…

A podařilo se mi to, že manžel přestal po svatbě kouřit. Vydrželo mu to pěkně někdy do loňska, to zase kouřit začal, takže mě čeká další etapa.

O vymačkávání zubní pasty a uklízení ponožek se nebudu rozepisovat…

Nějak nechápu, proč se lidé rozvádějí a berou si podstatně mladší partnery. Já k tomu říkám: „ Dvacet let ho trénuji a výsledky stále nic moc, tak proč začínat zase znovu :-)“

Budu to asi říkat dál, jen musím změnit tu číslovku na začátku.

Všechny moc zdraví,
Žofie

Pozn. red.: Texty neprošly jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama