Která ze čtenářek je pro nakupování dárků v lékárnách a která proti? Tipněte si! Je to Kukátko, nebo Berus77. Dozvíte se to v jejich příspěvcích...

Do této novinky jsem sloučil dva čtenářské příspvky.


Dobré úterní odpoledne všem.

Abych pravdu řekla, nejsem fajnšmekr lékáren, leč také nejsem bába mastičkářka, bylinkářka a navštěvovat je musím. Rozhodně v nich však nekupuji dárky a myslím, že se v to nechystám ani teď před Vánoci. Je možné, že se mnou nebudete souhlasit, ale je to jen jeden velký byznys. Nejvíce mě dojímají reklamy na léky po kterých zhubnete nebo omládnete, po kterých bude vaše dítě a celá rodina fit a bůhví co ještě. Když nad tím tak přemýšlím, možná bych tam přece jeden vánoční nákup udělala. Bylo by to někomu, kdo doplácí velké peníze na léky, které nutně potřebuje a  jeho rozpočet na živobytí se tím výrazně ztenčí. Zaplať pánbůh, ťuk, ťuk, ťuk, nikdo takový u nás v rodině není. Zatím. Já osobně jsem dárek z lékárny ještě neobdržela a jestli ano, byl to nejspíše bylinkový čaj od některé z mých kamarádek.

Přeji všem krásný den.
Berus77


Dárky se kupují skoro všude, proč tedy ne i v lékárně. Ona už lékárna není to, co bývala dřív. Kromě léků se tam prodává tolik jiných věcí, že už někdy připomíná drogerii, hračkárnu nebo prodejnu s obuví. V dnešním tématu máte asi na mysli typické lékárenské zboží.
Když někdo dostane zabalenou krabičku Celaskonu, možná se zarazí, ale určitě neurazí.
U čaje na hubnutí nebo proti zapomínání bych už byla opatrnější.
 
Kukátko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získá pěkný dárek: balíčkek Dove maximum protection a Marťánci GUMMI.

dove1martanci

Reklama