Všechny děje v přírodě probíhají v určitém čase, v určitých biorytmech. Každá květina se řídí svými vlastními vnitřními hodinami a otevírá i zavírá květy ve „svoji“ dobu. Většina bylinek je nejúčinnější, když se sbírá mezi desátou a dvanáctou hodinou dopoledne, za slunečného dne. V dřevařském průmyslu je samozřejmé, že se stromy kácejí v zimě, když les spí. Ptáci se probouzejí den co den ve stejnou hodinu, přitom nemají budíka ani hodiny – řídí se totiž svými biologickými hodinami.

Také my máme svoje vnitřní hodiny. Pokud se jimi budeme řídit, můžeme myslet i pracovat efektivněji. A pokud ne, pokud budeme tvrdohlavě dělat činnosti, na které není naše tělo právě naladěno, zaděláváme si na pořádné deprese, trávicí problémy nebo dokonce na infarkt. Není v tom žádná mystika, prostě jsme přirozeně naladěni na čtyřiadvacetihodinový rytmus. Podle něj fungují jako podle biologických hodin pochody v našem těle, které můžeme využít ve svůj prospěch dokonce i při shazování nějakého toho kila navíc. A vezmeme-li si na pomoc ještě žhavou novinku pro podporu redukce hmotnosti NEXTRIN 24 HODIN, boj s nadbytečnými kily máme v podstatě vyhraný!

Nový doplněk stravy pro podporu redukce hmotnosti NEXTRIN 24 HODIN rychle přináší viditelné výsledky při hubnutí. Obsahuje totiž ideální množství účinných látek a navíc využívá rozdílů v intenzitě metabolizmu během dne a noci. Díky svému složení, speciálně vyvinutému pro denní a noční fázi dne, působí na organizmus nepřetržitě, tedy 24 hodin denně. Umožňuje tak rychlejší a snadnější odbourávání tuku, a to i v problematických partiích. Denní kapsle (obsahující extrakt zeleného čaje, Advantra Z®, extrakt Yerba maté a extrakt z mořských řas) v průběhu celého dne zrychlují metabolizmus, aktivně odbourávají podkožní tuk, omezují hlad a navíc mají silné povzbuzující i revitalizační účinky. Noční kapsle (obohacené o vlákninu z kaktusu Opuntia ficus, extrakt z mořských řas, zinek, měď a vitamin E) zase během noci zvyšují pocit nasycení, blokují ukládání tuku, podporují pročišťování organizmu a také pečují o pokožku, kterou udržují hladkou a pružnou. Doporučuje se užívat 2 kapsle denně, 1x denní a 1x noční kapsli – denní mezi 11. a 12. hodinou, tj. 1 hodinu před obědem, a noční mezi 19. a 20. hodinou, tj. 2 až 3 hodiny před spaním nebo 1 hodinu před večeří.  

NEXTRIN 24 HODIN je určen zdravým osobám, není vhodný pro děti, dospívající v období růstu a pro těhotné nebo kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Je k dostání výhradně v lékárnách nebo přes internetový obchod jako měsíční balení 2x30 kapslí nebo cenově výhodnější dvouměsíční balení 2x60 kapslí. Více informací na www.nextrin.cz.

Reklama