Zdraví

24 hodin v rytmu biorytmů


Všechny děje v přírodě probíhají v určitém čase, v určitých biorytmech. Každá květina se řídí svými vlastními vnitřními hodinami a otevírá i zavírá květy ve „svoji“ dobu. Většina bylinek je nejúčinnější, když se sbírá mezi desátou a dvanáctou hodinou dopoledne, za slunečného dne. V dřevařském průmyslu je samozřejmé, že se stromy kácejí v zimě, když les spí. Ptáci se probouzejí den co den ve stejnou hodinu, přitom nemají budíka ani hodiny – řídí se totiž svými biologickými hodinami.

Také my máme svoje vnitřní hodiny. Pokud se jimi budeme řídit, můžeme myslet i pracovat efektivněji. A pokud ne, pokud budeme tvrdohlavě dělat činnosti, na které není naše tělo právě naladěno, zaděláváme si na pořádné deprese, trávicí problémy nebo dokonce na infarkt. Není v tom žádná mystika, prostě jsme přirozeně naladěni na čtyřiadvacetihodinový rytmus. Podle něj fungují jako podle biologických hodin pochody v našem těle, které můžeme využít ve svůj prospěch dokonce i při shazování nějakého toho kila navíc. A vezmeme-li si na pomoc ještě žhavou novinku pro podporu redukce hmotnosti NEXTRIN 24 HODIN, boj s nadbytečnými kily máme v podstatě vyhraný!

Nový doplněk stravy pro podporu redukce hmotnosti NEXTRIN 24 HODIN rychle přináší viditelné výsledky při hubnutí. Obsahuje totiž ideální množství účinných látek a navíc využívá rozdílů v intenzitě metabolizmu během dne a noci. Díky svému složení, speciálně vyvinutému pro denní a noční fázi dne, působí na organizmus nepřetržitě, tedy 24 hodin denně. Umožňuje tak rychlejší a snadnější odbourávání tuku, a to i v problematických partiích. Denní kapsle (obsahující extrakt zeleného čaje, Advantra Z®, extrakt Yerba maté a extrakt z mořských řas) v průběhu celého dne zrychlují metabolizmus, aktivně odbourávají podkožní tuk, omezují hlad a navíc mají silné povzbuzující i revitalizační účinky. Noční kapsle (obohacené o vlákninu z kaktusu Opuntia ficus, extrakt z mořských řas, zinek, měď a vitamin E) zase během noci zvyšují pocit nasycení, blokují ukládání tuku, podporují pročišťování organizmu a také pečují o pokožku, kterou udržují hladkou a pružnou. Doporučuje se užívat 2 kapsle denně, 1x denní a 1x noční kapsli – denní mezi 11. a 12. hodinou, tj. 1 hodinu před obědem, a noční mezi 19. a 20. hodinou, tj. 2 až 3 hodiny před spaním nebo 1 hodinu před večeří.  

NEXTRIN 24 HODIN je určen zdravým osobám, není vhodný pro děti, dospívající v období růstu a pro těhotné nebo kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Je k dostání výhradně v lékárnách nebo přes internetový obchod jako měsíční balení 2x30 kapslí nebo cenově výhodnější dvouměsíční balení 2x60 kapslí. Více informací na www.nextrin.cz.

   
03.05.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] silverq [*]

  Nextrin užívám již 4 den a opravdu můžu říct, že zabírá tak jak je psáno. Omezuje pocit hladu a hlavně odbourává chutě na všelijake sladkosti a cokoliv jiného, co člověk uzobává jen tak. A to mi vyhovuje. Byly doby, kdy jsem snědla snad vše a v jakémkoliv množství. Měla jsem chuť opravdu na vše. Ale teď jsou chutě pryč, tak doufám, že do plavek budou vidět výsledky. Ještě přidám trochu toho cvičení, ale jen tak, abych se nepředřela, protože už jen to abych se k tomu dokopala mi dá moc přemlouvání. Takže závěrem můžu s klidným srdcem říci, kdo by to chtěl vyzkoušet, tak vřele doporučuji.

  superkarma: 0 12.05.2007, 17:47:44
 2. avatar
  [2] Luciiiik [*]

  superkarma: 0 04.05.2007, 11:43:48
 3. avatar
  [1] rek11 [*]

  Ano vnitřní rytmus je znám z ajurvedy. Ale podle ní se dá zhubnout i bez prášků

  superkarma: 0 03.05.2007, 07:29:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme