Bulvár

2008 – rok svateb českých celebrit


Na zámku Hluboká by si dnes měli říci své „ano“ zpěvačka Iveta Bartošová a herec a producent Jiří Pomeje. Ověšeni svatební kolekcí za 6 milionů korun, samotná svatba je prý však díky sponzorům vyšla „pouze“ na 500 tisíc korun. Pomeje je až po uši zadlužený, hrozí mu exekuce i na svatební dary, a tak hosty na oficiálních pozvánkách vyzvali, ať jim raději přispějí nějakou tou korunou.

Bartošovou přiveze kočár za zvuků písně Tři oříšky pro Popelku. Nevěsta bude oblečena do šatů z dílny návrháře Josefa Klíra, který obstará i bílý smoking pro ženicha.

Obřadu se zúčastní sto padesát blízkých a příbuzných. Ti se pak přesunou na slavnostní oběd v tradičním, moravsko-jihočeském stylu – čeká je šunková rolka s křenem, knedlíčková polévka nebo svíčková na smetaně s brusinkami... Zkrátka nepřijde ani pět set padesát hostů oslav. Ti si užijí pohoštění v podobě pochoutek ze zabijačky, klobás, slivovice či valašských frgálů...

 

Letošní rok je vůbec rokem svateb celebrit. Připomeňme si některé z nich a odhadněme, jakou šanci mají novomanželské páry na to, že spolu vydrží.


Starý mládenec Gott je v chomoutu


Byl to největší letošní šok. Množství slz fanynek několikanásobného zlatého slavíka by se snad nedalo ani změřit. Musely se s tím ale smířit: Karel Gott (69) se 7. ledna oženil! V Las Vegas byl oddán se svou dlouholetou přítelkyní Ivanou Macháčkovou (33). Obřadu se zúčastnila i jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella.

Odhad Ženy-in: Gott byl proslulý staromládenectvím. Když už se oženil, vydrží jim to.

Mareš a Poslušná? Nejokázalejší svatba roku

Moderátor Leoš Mareš (32) není žádný troškař. Nikdy a v ničem. A na první svatbě obzvlášť nemohl šetřit! Svoji přítelkyni Moniku Poslušnou (33) si vzal 12. července na zámku Jemniště. Obřad a oslava stála 5 milionů korun. Těsně poté, co si pár slíbil doživotní společnou cestu, nad svatebčany zakroužilo rogalo a na jejich hlavy se snesly plátky růží. Nechyběly limuzíny, červené koberce…

Odhad Ženy-in: Když Leoš přestane chodit do bordelu a přijímat přízeň fanynek, pak se možná následujících deset let nerozvedou.

Žilková, Stropnický: Na svatbu lodí i koňmi

Ostře sledovaná svatba herců Veroniky Žilkové (46) a Martina Stropnického (51) se uskutečnila 19. dubna v pražské kapli svaté Kláry uprostřed vinic u Botanické zahrady. A nemusela se konat! Hosté totiž na obřad museli jet nejdřív autobusem, poté loďkou přes Vltavu, a nakonec koňským povozem. Navíc je přepadl dubnový jarní déšť! A mezi nimi si to užily i herečky Jiřina Jirásková či Jana Šulcová.

Odhad Ženy-in: To je nadosmrti.

Basiková + zajíček Polák

Do třetice všeho dobrého i zlého! To si zřejmě řekla zpěvačka Bára Basiková (45) a vzala si věkově k sobě zajíčka, muzikálového producenta a PR manažera Petra Poláka (30). Svatbu měli 3. července v rytířském sále hradu Bouzov. Poslední sbohem jejich svobodě dali například zpěvák David Kraus, herečka Lenka Vlasáková či herec Jan Dolanský.

Pikantní byl únik novomanželů před paparazzi. Původně plánovaný příjezd na obřad v mercedesu s tmavými skly nahradila cesta pěšky zadním traktem Polákova domu, kdy museli zdolávat slézání po žebříku!

Odhad Ženy-in: Mladý ambiciózní Polák se zviditelnil, navíc v pětatřiceti či čtyřiceti letech se bude on sám zřejmě koukat po mladých.

Nesvadba v luxusním, nevěsta z půjčovny

 

Tak teď už to snad vyjde! Podruhé ztratil 8. srpna svobodu herec Michal Nesvadba (50), kdysi manžel Světlany Nálepkové (47). V pražském kostele Sacre Coeur si řekli „ano“ s přítelkyní Andreou (35). Tu poznal před pěti lety, když přišla s dcerou (7) na jeho představení. Zasnoubili se v New Orleansu, prstýnky si přivezli z Tokia.

 

Ženich si nechal luxusní oblek ušít na míru, zatímco nevěsta měla sněhobílé šaty z půjčovny. A hosté z řad celebrit? Herec Jan Tříska (71), Václav Upír Krejčí (52) a zpěvák Karel Štědrý (71).

Odhad Ženy-in: Michal zjevně toužil po náhradě za svou někdejší velkou lásku Světlanu. On bude mít výdrž, otázka je, jak dlouho ženě bude vyhovovat jeho neustálé cestování za představeními.

 

Krbová a Neff v zenbuddhistickém stylu


Novomanželé Ljuba Krbová (49) a Ondřej Neff (62) se pokusili svůj krok utajit. Svatba v zenbuddhistickém stylu proběhla 20. srpna v dřevěném altánku na břehu jezera ve Štiříně. Jedinou další známou tváří byl kromě novomanželů herec Bořivoj Navrátil. O svatbě nevěděla ani řada příbuzných včetně rodičů nevěsty. Vdovec (první žena Michaela zemřela v roce 2002) s Krbovou, které rozněžněle přezdívá Sněhová vločka, žije pět let.
 
 

Odhad Ženy-in: Ti netoužili po okázalosti, navíc po předchozích zkušenostech ví, co chtějí, a znají se. Rozdělí je až smrt.

Kubec si vzal Nšoči

Indiánským jménem Splněný sen, v civilu Mario Kubec (43), uzavřel sňatek v polovině července vskutku stylově. Nejprve „ano“ herec přítelkyni Petře alias Šťastné lasičce řekl na radnici v Boskovicích, ale skutečná svatba podle jejich gusta proběhla až v indiánském městečku Sand City. A bylo to z praktických důvodů. Kubec tam totiž hrál až do konce srpna v několika představeních či koňských show.

Odhad Ženy-in: Nějakou dobu spolu chodili, jen se nemohli rozhoupat. Šanci jejich manželství má.


Faltýnová se vdávala rovnou na Pražském hradě

Brali se 20. srpna v Ledeburských zahradách na Pražském hradě a byla to svatba vskutku velkolepá. Modelka a druhá vicemiss ČR 1998 Petra Faltýnová (30) a podnikatel Simon Štekl (30). Pozvaných svatebních hostů z řad známých osobností a blízkých přátel bylo kolem sto třiceti. Nevěsta měla i tři družičky. Jednou z nich byla i její kamarádka Zuzana Belohorcová.

 

Odhad Ženy-in: Je modelka, on boháč. To nemívá dlouhého trvání.


Zámky a hrady – oblíbená místa svateb českých celebrit


Místa s historií jsou u českých celebrit nejoblíbenější. Okázalé svatby na hradech a zámcích tak nejsou vůbec výjimkou. Podívejte se, kdo si kde řekl své „ano“... 

 

Hluboká

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová

 

Dobříš

Hudebník a skladatel Michal Pavlíček a zpěvačka Karolina Husáková.

Fotbalista Jan Koller a Hedvika Kaňková

Aleš Valenta a Elen Černá.

Průhonice

Josef Vojtek a Libuška Hůlková

Tanečnice Kristina Kloubková a zpěvák Alan Bastien.

Jemniště
Moderátor Leoš Mareš a Monika Poslušná.

Kynžvart (Chebsko)

Modelka Andrea Verešová a Daniel Volopich.

 

Kuks

Herec Igor Bareš a herečka Antonie Talacková.

 

Lednice

Moderátoři Libora Bouček a Marianna Ďurianová. 

 

Mcely (nedaleko Nymburka)

Multimilionář Vladimír Konvalinka a modelka Kateřina Průšová.

Hrad Bouzov

Zpěvačka Bára Basiková a Petr Polák.

 

Sledujete svatby českých celebrit? Která vás nejvíc zaujala?

   
05.09.2008 - Společnost - autor: Jan Exner

Komentáře:

 1. [27] musilovahana [*]

  Některá manželství dlouho nevydržela.

  superkarma: 0 18.09.2012, 19:02:50
 2. [26] Gera [*]

  Je to moc dobře, že se mají rádi, že ukazují mladým, že manželství je dobré, ale ať se zas brzy nerozvádějí.
  http://www.dokonalezeny.cz/partner-3018

  superkarma: 0 07.09.2008, 11:05:18
 3. avatar
  [25] V.Nováková [*]

  grindi: jsou to cééélebrity se vším všudy....

  superkarma: 0 07.09.2008, 10:57:57
 4. avatar
  [24] Mánička [*]

  grindi: jediné médium, které já sleduju a které to řeší, je ž-in. V normálním tisku a TV zpravodajství se maximálně vyskytne krátká zpráva.... ŘEŠÍ to jenom bulvár, který lze z života odfiltrovat celkem snadno

  superkarma: 0 06.09.2008, 13:16:28
 5. avatar
  [23] Eva Randová [*]

  Anai:Určitě nejsi sama,už jsme 2!

  superkarma: 0 06.09.2008, 01:51:45
 6. [22] grindi [*]

  Ale já jim také všem přeji, aby jim manželství vydržela. Jen mi vadí ten humbuk okolo . Humbuk kolem svatby, pak se v médiích řeší jejich krize, posléze jejich rozvody, další svatby, další krize,... a tak to jde pořád dokola. Brrrrrr

  superkarma: 0 05.09.2008, 20:01:14
 7. avatar
  [21] V.Nováková [*]

  Přeju to všem, je to jejich volba a proč po některých plivat.....hlavně aby jim to vydrželo, a štěstí není jen o penězích....

  superkarma: 0 05.09.2008, 17:16:41
 8. [20] Jenka2 [*]

  Žábina:
  svatba Igora Bareše překvapila i jeho kolegy a přátele.

  superkarma: 0 05.09.2008, 17:14:45
 9. avatar
  [19] Kelly [*]

  Anai: také jsem Lvice, ale tohle k smrti nesnáším

  superkarma: 0 05.09.2008, 13:49:08
 10. [18] Anai [*]

  Já jsem děsnej exot, zřejmě mi to bylo dáno do vínku, když jsem ta Lvice, ale já k smrti miluju pompézní oslavy - čím honosnější, tím lepší! Já nevím proč, prostě od malička...Je tady ještě někdo takový, nebo jsem fakt sama...?

  superkarma: 0 05.09.2008, 13:20:49
 11. avatar
  [17] ifulinkaa [*]

  a já jsem se nevdala,asi si napíšu článek sama,jak se žije svobodně,bez milionáře,bez luxusu a podobně-špatně-ten článek by se jmenoval "ŽIVOT"

  superkarma: 0 05.09.2008, 13:02:22
 12. avatar
  [16] Vivian [*]

  amphora: no minimálně Gott snad je celebrita, ne? Nebo ani Káju nebereš?

  superkarma: 0 05.09.2008, 13:00:24
 13. avatar
  [15] Myskdalen [*]

  Obchod s ojetými auty - multimilionář?
  To jste si asi spletl s Kellnerem.

  superkarma: 0 05.09.2008, 11:42:48
 14. avatar
  [14] Julianna [*]

  Pane Exnere, ověřte si aspoň jména, o kterých píšete, manželkou Libora Boučka byla nikoliv Mariana Burianová, ale Marianna Ďurianová.
  Jinak svatby slavných sleduji proto, že se o nich mluví, občas nechápu, kdo to s kým táhne a koho si bere, ale přeji všem, ať jim to vyjde. Nejvíce šancí dávám panu Gottovi a Ivance a také paní Krbové a panu Neffovi, jsou mi sympatičtí a jak už někdo tady napsal, udělali to v klidu a dle svých představ.

  superkarma: 0 05.09.2008, 11:20:20
 15. [13] gentiana [*]

  No svatbu v zenovém stylu bych vidět nechtěla. Ani tu rádobyzenovou.

  O půlce takzvaných celebrit jsem v životě neslyšela a kdybych v životě neslyšela o Ivetce, taky bych netrpěla. Nechápu, co na ní kdo vidí. A už vůbec nechápu, jak si může říkat zpěvačka.

  superkarma: 0 05.09.2008, 10:31:54
 16. avatar
  [12] ToraToraTora [*]

  moc se toho nadělá. Většina z nich vyházela miliony jen kůli tomu, aby jim to další přineslo. To není svatba, ale chytrý merketingový tah. O svatbě z lásky mám jiné představy. Nejsympatičtější z jmenovaných je mi tak Neff a Krbová. Svatbu si ušili na tělo sobě, ne mediím a bulváru.

  superkarma: 0 05.09.2008, 09:07:04
 17. avatar
  [11] OlgaMarie [*]

  amphora: I označení V.I.P. je zcela zavádějící u mnohých, kteří si na toto označení potrpí.

  superkarma: 0 05.09.2008, 09:02:53
 18. avatar
  [10] Žábina [*]

  jé, on se oženil Igor Bareš? vždyť si hrál na zapřísáhlého starého mládence

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:53:35
 19. avatar
  [9] amphora [*]

  Kriste pane, a už je to tady zase!!!! Jaké svatby CELEBRIT!!! Víte vůbec jak vzniklo a CO je podstatou významu slova celebrita??? Tohle NEJSOU žádné celebrity!?!?!? Tohle jsou pouze profláknutý, známý, povědomý... ksichtíty, objičeje...no nazvěte jak chcete, ale rozhodně NÉ celebrity!! To jste trošku přestřelili a šlápli kapánek vedle.To, že je někdo víc známý, že se objeví v TV, časopise.... ještě ani zdaleka neznamená, že je CELEBRITA. Skutečné celebrity jsou o něčem úplně jiném.

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:50:37
 20. avatar
  [8] OlgaMarie [*]

  Monina: Ve Štiříně je zámek, který se proslavil tajnými mikrofony, golfové hřiště s velmi mastným vlezným a altán na břehu jezera, ze kterého bude vbrzku kačák, ale na protější straně od zámku.

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:43:40
 21. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  existoval, není překlep jako překlep

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:21:52
 22. avatar
  [5] OlgaMarie [*]

  Co je to za mystifikaci svatba Krbová - Neff, když Štičín neexistuje, to se nevzali?
  Ale vzali! Svatba byla na břehu jezera ve Štiříně. Není překlep jako překlep. Ovšem, kdyby ezistoval a vy tam jeli...

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:20:10
 23. [4] Anai [*]

  Děkuji za článek! Já svatby jako takové totiž miluji (že by to bylo taky Lví specifikum...? ) a i když se normálně až tak nezajímám o drby ze společnosti, tak tohle teda sleduju a užívám si to - když už si nemohu užít vlastní svatbu (můj si mě vzít nechce). A taky se moc těším na příští rok, kdy bych měla mít dokonce možná až 3 svatby v blízké rodině (oba synové a jeden z bratrů). Sice nejsou žádné celebrity, ale věřím, že svatby budou mít taky pohádkové!

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:15:34
 24. [2] FAXÍK [*]

  občas je sleduji,ale nijak zvlášť mě to nezajímá, tak ať se jim daří ve společném životě

  superkarma: 0 05.09.2008, 08:08:17
 25. avatar
  [1] Aja [*]

  Ty odhady Ženy-in, čili páně Exnerovy, jsou naprosto dementní. A má v nich chybu

  superkarma: 0 05.09.2008, 07:45:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme