Čtenářka Alžběta peče 10 druhů pro své 4 děti. A čtenářka Žofie má neuvěřitelně šikovnou švagrovou, která krásně zdobí perníčky...

Následující dva čtenářské příspěvky jsem sloučil do jedné novinky. Podívejte se hlavně na překrásné perníčky švagrové čtenářky Žofie...


Pecu na vanoce musim mam male deti 4, nasim favoritem jsou vanilkové rohlicky, laskonky, medvedi tlapky, vosi hnizda, linecka kolecka s marmeladou, tiramisu, kokosove kulicky s margotky, vanocka a dalsi. pecu asi 10 druhu. jeste jsem nezacala. shanim levne orechy. ale zacnu uz na zacatku prosince a behem vanoc. vanocku delam nekdy ji i kupuju, s rozinkami a orechy, a koladove a cokoladove a pro zahrati na piti tradicni vanocni punc nebo svarene vino cervene a konak vajecny a pro deti punc jablkovy..... a pecu i pernicky..

Alzbeta


Přeji vám hezký den s krásným předvánočním tématem.

pernicky

Dnes jsem se rozhodla, že se budu chlubit cizím peřím. Posílám vám pár foteček perníků, které peče moje švagrová.

pernicky

Ale neberte to, prosím, jako chlubení, spíš jsem chtěla ukázat, jak může být někdo takhle ohromně šikovný.

pernicky

A to ona je a navíc ji to velmi baví, což je asi dost podstatné a taky je to na tom vidět.

pernicky

Krásné vánoční těšení všem přeje Žofie

pernicky

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 11. 2012: Vánoční pečení

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem, totiž balíčkem Hera máslová příchuť a knížkou Atmosféra Vánoc (iKAR).

HERA

Nová Hera máslová příchuť si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Nejen že se skvěle hodí na přípravu krémů a krémových dezertů, ale je vhodná také jako přísada do běžného pečení.

atmosfera vanoc

Reklama