V poslední čtenářské novince se sešly dva příspěvky, v jednom z nich si můžete přečíst o sexuálním hormonu oxytocinu, ve druhém pak radikální a drsný přístup k možné nevěře.

Je tu poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu nevěrnému tématu, Vlastně hned dva příspěvky...


Manželovi plně důvěřuji a to i přesto, že žijeme větší část týdne každý sám, máme tzv. vztah na dálku. Opakovaně se nás lidé ptají, jak si dokážeme být věrní? On mimo domov, sám často po hotelích, pohledný vrcholový manažer a já máma na plný úvazek... Pokušení neexistují! Oba cítíme, že jsme pro sebe ti praví. Je to tak jednoduché! Jsme naplnění naším vztahem a nejsme ochotni se již smířit s ničím menším. Nic nepokoušíme už jen proto, že oba víme, že sexuální akt vytváří vždy mezi lidmi vazbu. U nás žen je vše umocněno, jak jsem se dočetla a bylo vědecky prokázáno, ještě vylučováním oxytocinu - sexuálního hormonu, který je uvolňován při ženském orgasmu. Tento hormon se stará o to, aby k milenci vznikla úzká vazba.

Simona z Bruntálu


To se dá těžko předvídat, co bych udělala, by asi záleželo na okolnostech. Pokud by to byl úlet v podobě jedné společné noci, asi bych mu vyfackovala ústa a pokusila se udržet vztah kvůli dětem a on by musel získat zpátky moji důvěru (alespoň částečně). Jestliže by to bylo opakovaně ne jen, že bych mu rozbila pusu, ale okamžitě bych ho vykázala ze života. Nevěra se nedá omluvit.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, která přispěvatelka dostane slíbený dárek, kosmetiku GARNIER (viz obrázek níže).

denni nocni

Reklama