Milá redakce, milé čtenářky,

dnešní téma mě docela zaujalo. Jsem spíše sportovní typ, i když toho sportu už dnes moc neoprovozuji. Nikdy jsem se nesnažila být nějak okázale krásná nadoma, přijde mi to jako ztráta času. Doma nosím tepláky - nikoliv vytahané nebo legíny a tričko - ne však nějak ošuntělé, ale třeba tričko, které někde dostaneme jako reklamní, nebo prostě obyčejná trička nepotisknutá. Mám svá trička, která nosím ven a trička, která ven rozhodně nenosím - rozhodně nejsou odrbaná nebo tak něco, to ne, ale prostě mi přijde divné nosit venku třeba tričko s reklamou na nějaký rozhlas, nebo firmu, nebo tak. Navíc zastávám názor, že když ze sebe žena sundá tričko a tepláky/legíny a má pod tím krásné prádlo, je to pro muže milé překvapení.

Teď jsem si koupila nové domácí oblečení, jsou to vínové semišové tepláky a k tomu zezadu vínová zepředu taková strakatá mikina. Porádává se to skutečně jako domácí oděv, je to super a hlavně, je to hezké a navíc to i hřeje.

Celkově mám ráda kalhoty, nosím je doma a pokud můžu tak i ven. Sukně si užiju do práce, případně na různé tancovačky, kterých s manželem za zimu obrazíme docela dost. To se pak samozřejmě snažím být hezká, namalovaná a vůbec celkově přitažlivá.

Rozhodně se však vyvarovávám toho, aby v době, kdy je manžel doma, jsem měla na obličeji pleťovou masku, vytrhávala si obočí (pro muže je to prý taky velice antierotické), měla na vlasech natáčky a podobné věci. Také posez při stříhání nehtů na nouhou je velmi nepřitažlivý. Dávejte si na to pozor, i když se muži kolikrát chovají, příp. oblékají hrozně. Jsou to přeci jen naši muži.

Martina
nick: 13042000

Text nebyl redakcí upraven.

Muž, který by se choval a oblékal hrozně, by určitě můj nebyl sml57

A co nosíte doma vy? Tohle je téma pro dnešní den.

Rozlišujete pracovní a domácí oblečení? Stačí vám tepláky a staré tričko, nebo si věci, které nosíte jen mezi čtyřmi stěnami, také pečlivě vybíráte? Pište svoje názory, které můžete doplnit i fotkou vašeho domácího oblečku, na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama