Poklonu obdivuhodnému výkon jistého Japonce zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Krupová. Zprávy o válce v Sýrii ani z politiky raději nečte ani nesleduje...

První čtenářský komentář k dnešnímu tématu zaslala Krupová. Je plný obdivu...


Dobrý den, 

dnešní zprávy jsou plné násilí a války v Sýrii. Zprávy o politicích už raději nečtu. A na TV noviny už delší čas taky nekoukám. Na mě je toho násilí prostě moc. Proto posílám částečně pozitivní příspěvek, který mě naprosto dostal. Jde o Japonce, který byl přepaden 1300 km od domova a místo toho, aby to nahlásil na policii a nechal se nějak dopravit domů, tak to ušlapal pěšky. Jedl za peníze které mu zbyly a hřála ho myšlenka, že mu neukradli vzácnou kartu, pro kterou cestu vlastně absolvoval. A když šťastně dorazil domů, tak se ještě všem omluvil, že měli o něj starost. Japonsko je naprosto jiná kultura, každopádně tento muž má u mě velké uznání a obdiv. Neušla bych ani 100 km a on hned 1300 km. Nedokážu si to vůbec představit. Chce to velké odhodlání a sebezapření. 

Zdraví Krupová

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13.9.2013: Co vás právě zaujalo?

  • Jaké aktuální dění vás zajímá?

Budeme si trochu hrát na zpravodajství. Ale budeme přebírat podle zajímavosti posledních zpráv. A protože každého zajímá něco trochu jiného, posílejte mi k tématu své tipy na novinky z domova i ze zahraničí, které právě vás oslovily.

Forma – stručné shrnutí s odkazem a váš komentář.

Jsem sám zvědavý, jaké zprávy vám v tom množství utkvěly. A nebojte se napsat svůj komentář i k již jinou čtenářkou okomentované události. Budu je samozřejmě trochu třídit, aby nebylo vydání plné stejných zpráv, ale pokud budou komentáře zastávat odlišný postoj, uveřejním je.

Možná bychom si měli ještě vymezit tu aktuálnost, nuže řekněme 14 dní nazpět.

Uzávěrka tématu je tentokrát ve 14.00 hodin. Poslední čtenářský komentář vydám ve 14.30. Mezi 15.00 a 16.00 budete mít šanci rozhodnout o tom, který komentář byl nejzajímavější a zaslouží si odměnu, totiž krásný balíček od AVONU v hodnotě 500 korun!

  • Příspěvky posílejte na redakční e-mail: Redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): AKTUALITY

avon

Reklama