Magie

11.září 2001: Žádné teorie, žádné dogma !

fMyslela jsem, že jde o počítačovou animaci. Něco jako „Co by bylo, kdyby bylo“. Jen stěží můj mozek přijímal, že jde o skutečnost.

Myslím, že zdaleka nejsem na světě sama. A taky patrně nejsem jediná, kdo stále nepřestane pochybovat…

A není to vůbec proto, že bych byla zarytý nepřítel Ameriky. Je to přesně naopak.

To, co mě motivuje nenechat v sobě tyhle události usnout je jen fakt, že jsem přítelem pravdy.

A pravdou je, že události 11.září na sebe nabalily záhy tolik jiných událostí, že prakticky změnily téměř od základu a patrně navždycky politickou, morální i ekonomickou tvář nejen Spojených států.

Vůbec vás nechci unavovat youtube a filmem, který snad každý už viděl.


Mám ráda magii, ale nemám ráda kouzelníky. Přes veškeré umění a kvalitu triků totiž tito lidé nabízí jen a jen dokonalou ILUZI.

Něco, jako téměř dokonalou lež.

Nechat zmizet Eifelovku, už dokáže opravdový mistr. V tomhle případě ovšem máme jasno : My víme, že to není pravda a žasneme nad tím, jak to jenom udělal. Snadno.

Mozek se tady tomu největšímu, mozek sleduje místo, kde stála Eiffelovka a očekává ji tam. Následně je vykolejený z toho, že tam není a není schopen se zaměřit na detaily.

Něco velikého jakoby na chvilku přetře obrovské množství toho malého.

Jsem přesvědčená, že tímhle úvodem vím, co říkám.

Posuďte sami

Všechno, co si následně přečtete, si můžete snadno zpětně ověřit. U všeho budou zdroje, kde lze informace najít. Máte možnost si sami dát věci do souvislostí, nic se nikomu necpe.

Nepřečtete si jedinou teorii, jediný závěr, který by za vás někdo udělal, aby vás kamkoli postrkoval, nebo vám vložil do hlavy jedinou myšlenku, která by nebyla vaše vlastní.

Jen detaily. To, co je bokem, než přijde hologram a zmizelá Eifelova věž.

Rozhodně je to zajímavé.

Komentátor francouzského listu Le Figaro Mike Ruppert, neudělal nic jiného, než že sestavil historii událostí, předcházejících útokům z 11. září.

Nejde o nic jiného, než o soubor úkonů, které provedl David Coperfield před tím, než stotisícový dav pařížanů užasle zíral na prázdné místo, kde doposavad stála jejich chlouba.


 • 1998 a 2000 - Bývalý americký prezident George H. W. Bush cestuje do Saúdské Arábie jménem soukromé firmy Carlyle Group, jedenácté největší zbrojovky v USA. Tam se soukromě setkává se saúdskou královskou rodinou a s rodinou Bin Ládina
  (Zdroj: Wall Street Journal, 27. září 2001, viz též FTW, Vol. IV., No. 7 - The Best Enemies Money Can Buy )
 • květen 2001 - Americký ministr zahraničních věcí Colin Powell poskytl Tálibánu 43 milionů dolarů hospodářské pomoci, na pomoc hladovým farmářům, kteří neměli co jíst od doby, kdy na rozkaz režimu Tálibánu byla v lednu zničena jejich úroda opia. (Zdroj: Los Angeles Times, 22. května 2001)
 • květen 2001 - Náměstek amerického ministra obrany Richard Armitage, profesionál v oblasti výzvědných služeb, veřejně cestoval do Indie a šéf CIA George Tenet navštívil Pákistán, kde se setkal s šéfem pákistánského státu generálem Pervezem Musharrafem. Armitage je držitelem nejvyššího pákistánského civilního vyznamenání. (Zdroj: Indická tisková kancelář Sapra, 22. května, 2001)
 • červenec 2001 - Tři američtí činitelé, Tom Simmons (bývalý americký velvyslanec v Pákistánu), Karl Inderfurth (bývalý náměstek amerického ministra zahraničí pro otázky jižní Asie) a Lee Coldren (bývalý odborník amerického ministerstva zahraničí na jižní Asii) se setkali se zástupci Tálibánu v Berlíně a sdělili jim, že Spojené státy plánují na říjen 2001 vojenské údery proti Afghánistánu. Také byli přítomni ruští a němečtí výzvědní důstojníci, kteří hrozbu potvrdili. (Zdroj: Guardian, 22. září 2001, BBC 18. září 2OO1)
 • léto 2001 - Šéf pákistánské rozvědky generál Mahmud nařídil, aby poukázal telegraficky Mohammedu Attovi 100 000 dolarů. Mohammed Atta byl podle FBI hlavním teroristou v útocích z 11. září. Mahmud nedávno odstoupil - poté, co byla informace o převodu peněz Attovi zveřejněna v Indii, a poté, co ji potvrdila FBI. (Zdroj: The Times of India, 11. října 2001.)
 • červen 2001 - Německá výzvědná služba, BND, varuje CIA a Izrael, že teroristé z Blízkého východu plánují unést komerční letadla a použít je jako zbraní při útoku proti důležitým symbolům americké a izraelské kultury. (Zdroj: Frankfurter Allgemeine Zeitung, 14. září 2001.)
 • léto 2001 - Jakýsi Íránec telefonoval americké policii a varoval, že dojde v týdnu, počínajícím 9. zářím 2001, k útoku proti Světovému obchodnímu středisku. Německá policie tyto hovory potvrdila. (Zdroj: Německá tisková kancelář online.ie , 14. září 2001)
 • srpen 2001 - FBI zatkla v Bostonu islámského extremistu, spojeného s Bin Ládinem. Francouzské výzvědné zdroje potvrdily, že je tento muž čelným členem bin Ládinovy sítě, a FBI se dozvěděla, že se podrobil pilotnímu výcviku. V době zatčení byly u něho nalezeny technické informace o letadlech typu Boeing a letecké příručky.(Zdroj: Reuters, 13. září)
 • léto 2001 - Ruská výzvědná služba oficiálně informovala CIA, že 25 teroristických pilotů bylo speciálně vycvičeno pro sebevražedné úkoly. Bylo to uvedeno v ruském tisku a pro stránky From the Wilderness to přeložil bývalý pracovník CIA.
 • 4.-14. července 2001 - Usáma bin Ládin se léčí na nemoc ledvin v americké nemocnici v Dubaji a setkává se tam s činitelem CIA, který se vrací do ústředí CIA 15. července. (Zdroj: Le Figaro, 31. října 2001)
 • srpen 2001 - Ruský prezident nařizuje ruské rozvědce, aby varovala americkou vládu co nejdůrazněji , že hrozí akutní nebezpečí letištím a vládním budovám. (Zdroj: interview MS-NBC s Putinem, 15. září)
 • srpen - září 2001 - Index americké burzy Dow Jones Industrial Average náhle klesá tři týdny před teroristickými útoky o 900 bodů. Očekává se krach burzy.
 • 1.-10. září 2001 - 25 000 britských vojáků je shromážděno v Ománu, což je nejbližší bod na arabském poloostrově k Pákistánu. Zároveň se připraví na místo dvě americké křižníkové bojové skupiny v Arabském zálivu nedaleko pákistánského pobřeží. Současně se 17 000 amerických vojáků připojuje k více než 23 000 vojákům NATO v Egyptě pro operaci Bright Star. (Zdroje: Guardian, CNN, Fox, Observer, profesor mezinárodního práva Francis Boyle, University of Illinois.)
 • 6.-7. září 2001 - 4744 tzv. put options (opcí, spekulujících, že hodnota akcií poklesne) je zakoupeno pro akcie firmy United Airlines.
 • V tutéž dobu je zakoupeno pouze 396 call options (opcí spekulujících, že hodnota akcií bude stoupat). Mnoho těchto put options , zakoupených pro akcie letecké společnosti United Airlines, je zakoupeno prostřednictvím firmy Deutschebank/AB Brown, což je podnik, jehož generálním ředitelem byl až do roku 1998 nynější výkonný ředitel CIA A. B. Buzzy Krongard. (Zdroj: The Herzliyya International Policy Institute for Counterterrorism, www.ict.org.il, 21. září, The New York Times, The Wall Street Journal)
 • 10. září 2001 - 4516 put options (očekávajících pokles hodnoty akcií) je zakoupeno pro American Airlines ve srovnání se 748 call options . (Zdroj: ICT, viz výše.)
 • 6.-11. září 2001 - Žádné jiné letecké společnosti nevykazují obdobné pohyby na burze jako UAL a American. Objem koupí tzv. put options na obě letecké společnosti dosáhl 600 % nad normál, a to v době, kdy Reuters (10. září) vydává podnikatelskou zprávu, podle níž je pravděpodobné, že akcie leteckých společností budou stoupat .
 • 6.-10. září, 2001 - Vysoce nezvyklé množství put options je zakoupeno pro Merrill Lynch, Morgan Stanley, AXA Re(insurance), které vlastní 25 % American Airlines, a mnichovské Re. Na všechny tyto firmy mají útoky z 11. září přímý záporný vliv. (Zdroje: ICT, FTW, vol. IV., č. 7)
 • 11. září 2001 - Generál Mahmud z pákistánské výzvědné služby ISI, byl jménem Tálibánu na návštěvě ve Washingtonu. (Zdroj: MS-NBC 7. října)
 • 11. září 2001 - Od 8.15 do 9.05 hod. ráno, i když Federal Aviation Authority a armáda již vědí, že byla současně unesena čtyři dopravní letadla, nikdo o tom neinformuje prezidenta Spojených států. Až v 9.30 hod. startují vojenská letadla. To znamená, že National Command Authority, americký Státní velitelský úřad, čekal 75 minut, než nařídil start vojenských letadel. (Zdroje: CNN, ABC, MS-NBC, The Los Angeles Times, The New York Times).
 • 13. září 2001 - Čína je rychle přijata do Světové organizace pro obchod, po 15 letech neúspěšných pokusů(Zdroj: New York Times, 30. září, 2001)
 • 15. září 2001 - New York Times informuje, že Mayo Shattuck III. odstoupil, a to okamžitě, jako šéf pobočky Alexe (A.B.) Browna u Deutschebank.
 • 29. září 2001 - San Francisco Chronicle informuje, že 2,5 milionu dolarů, vydělaných put options na American Airlines a United Airlines, si nikdo nevybral. Je to zřejmě důsledkem suspendování obchodování na newyorské burze po teroristických útocích, což dalo úřadu pro kapitálový dohled Securities and Exchange Commission čas počkat si na to, kdy si majitelé put options přijdou vyzvednout zisky.
 • 10. října 2001 - Pákistánský list The Frontier Post informoval, že donedávna zrušený plán firmy Unocal na stavbu ropovodu a plynovodu z Turkmenistánu přes Afghánistán k pákistánskému pobřeží za účelem prodeje ropy a plynu Číně byl v důsledku nedávného geopolitického vývoje obnoven.
 • polovina října 2001 - Index americké burzy Down Jones Industrial Average, poté, co utrpěl ostrý pád, se zase zvedl. I když je stále slabý, krach americké burzy byl odvrácen tím, že vláda investovala obrovské částky do zbrojních programů, poskytla dotace pro postižená průmyslová odvětví a plánované škrty ve zdanění.
 • Vojenské výdaje USA a spojenců přesahují díky 11. září ročně půl bilionu USD. (zdroj BBC 1.října 2001, CNN)

Zajímavé, když se to seřadí že?


Pentagon

 • Pentagon je největší administrativní budova na světě. Denně v něm pracuje 23 000 lidí. Jméno má podle originálního architektonického uspořádání - tvoří jej pět soustředných pětiúhelníků. Je rozlehlý ( 117 360 m2), ale poměrně nízký. (24 metrů).
 • Přes to se teroristé rozhodli napadnout Pentagon z boku. Letadlo (boeing, vysoký s podvozkem 13 metrů) náhle začalo klesat. Ačkoli zůstávalo v horizontální poloze, klesalo do přízemní výšky téměř vertikálně, aniž poškodilo - třeba jen vzdušnou vlnou a plyny svých reaktivních motorů - stojany pouličního osvětlení na dálnici, která vede podél pentagonského parkoviště.
 • Tento dopravní letoun odpovídající velikostí výšce domu o třech podlažích, proráží stěnu Pentagonu pouze na úrovni přízemí a prvního patra. To všechno dokázal aniž poškodil trávník před budovou, zeď nebo parkoviště či heliodrom.

p

 • Navzdory své hmotnosti (kolem 100 tun) a rychlosti (mezi 400 a 700 km/h) letadlo pobořilo pouze stěnu prvního pětiúhelníku budovy.
 • Šťastnou náhodou narazil do té části budovy Pentagonu, která se zrovna opravovala. Řada kanceláří nebyla obsazena a v některých pracovali pouze civilní zaměstnanci, kteří se zabývali montáží přístrojů a zařízení.
 • Když vložíme siluetu Boeingu do družicového snímku, vidíme, že do budovy vnikla pouze příď letounu. Trup a křídla zůstaly venku.
 • Letoun se okamžitě zastavil, aniž jeho křídla narazila do stěny. Není vidět žádnou stopu po nárazu, kromě přídě Boeingu.
 • Velitel hasičů na tiskové konferenci 12. září vysvětluje, že kromě několika úlomků nenašli hasiči žádné větší kusy, žádné části trupu ani nic podobného.
 • Boeing nezachytily, byť na jediný okamžik, ani průmyslové televizní kamery, které slouží k nepřetržitému sledování pentagonského parkoviště ze všech možných směrů a úhlů.

Skutečností zůstává, že v Pentagonu přišlo o život 125 lidí a 64 cestujících linky 77 společnosti American Airlines se pohřešuje.  

WTC

V úterý dne 11. září 2001 v 8.50 přerušila CNN vysílání a oznámila, že do severní věže WTC narazil civilní dopravní letoun...

 • V 9.03 narazil druhý dopravní letoun do jižní věže WTC.
 •  V 10 hodin, když byl oznámen úder na Pentagon, se zřítila přímo před objektivy TV kamer jižní věž WTC a v 10.29 věž severní.
 • Při hoření letadla vznikl žár, jemuž kovové kostry budov neodolaly.
 • V 17.20  jde k zemi budova č. 7 WTC, která nebyla letouny zasažena.  

Technicky

 • Před příletem nad New York musely unesené letouny značně snížit výšku, aby piloti mohli vidět věže před sebou, a nikoli shora. Při pohledu z větší výšky totiž vypadá město ploše a všechny vizuální orientační body mizí.
 • Věžové stavby WTC byly široké od 64 do 70 metrů. Rozpětí křídel Boeingu činí 47,60 metru. Z TV záběrů je zřejmé, že zasáhly přesně středy zvolených objektů. Kdyby se odchýlili o pouhých 55,65 metru, své cíle by minuly.
 • Při průměrné rychlosti (700 km/h.) proletí tuto vzdálenost za pouhé tři desetiny sekundy! Letadlo ovládal pilot žák.
 • Teorii o vysokém žáru a následném fatálním narušení vnitřní kovové konstrukce budov, odmítají jak asociace newyorských hasičů, tak odborný časopis Fire Engineering, který s použitím řady propočtů ujišťuje, že konstrukce věží mohly odolávat ohni po dlouhou dobu.
 • Hasiči prohlašují, že slyšeli exploze ve spodních částech budov, a dožadují se prakticky již týden po událostech nezávislého vyšetřování. Ptají se, jaké látky byly v budovách uskladněny, ale nedostávají odpověď.
 • Ať tak či onak, nárazem letadel se nedá vysvětlit pád třetí budovy, tj. věže č. 7. Teorii, podle níž k němu došlo v důsledku destabilizace základů, vyvrátila Americká asociace civilních inženýrů, která prohlásila, že věž číslo 7 se nenaklonila, ale prostě se zhroutila.

Mezi oběťmi nebyl navzdory původním proklamacím ani jeden občan státu Izrael. Firma Odigo, které patří čelné místo v oboru elektronické sdělovací techniky, obdržela anonymní varování týkající se útoků na New York dvě hodiny předtím, než k nim došlo.

Tuto skutečnost potvrdil deníku Micha Macover, ředitel firmy Odigo osobně.


V současné době dosahuje vojenský rozpočet USA zhruba stejné výše jako vojenské výdaje 25 ostatních států světa, které mají nejpočetnější ozbrojené síly.

Nemám v úmyslu vám cokoli podsouvat. Byť to možná trochu dělám.

A taky se my, kdo nevěříme oficielní verzi můžeme hluboce mýlit, ale pokud právě nemáte jiné starosti, zkuste se jen zamyslet…

Ale stejně, i kdyby všichni inženýři, letečtí konstruktéři, stavitelé výškových budov a mistři na ovladatelnost velikých dopravních letadel, vojenští odborníci, odborníci na letecká paliva a kdo ví, kdo ještě přímo hulákali své pochybnosti a výpočty, i kdyby celý svět záhy na základě nový a nových zjištění pravdu ne tušil, ale věděl, nedokážu představit, že by kdy bylo oficielně řečena.


A letadlo v Pensynlvánii, které poslali k zemi sami cestující, když před tím přemohli únosce?

…najdete snad stovky odkazů na netu a svědectví lidí, kteří pozorovali ze země dvě letadla, pokud vás to zajímá…v každém případě:

Tohle zbylo ze čtvrtého letu

g

A takhle to vypadá, když se na zem zřítí letadlo velikosti boeingu 757.

h

   
03.09.2010 - Záhady současnosti - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [58] Modroocko [*]

  Galadriel — #57 tak tak, akorat se divim, ze je jejich vlastni ekonomie v pr... , kdyz tomu tak rozumi Sml30 

  superkarma: 0 12.09.2010, 19:05:21
 2. avatar
  [57] Dudlajlama [*]

  Modroocko — #55 musis si zvyknout na fakt, ze nejlepe tomu, co se deje v Americe(a jinde)rozumi prave v CRSml16

  1. na komentář reaguje Modroocko — #58
  superkarma: 0 12.09.2010, 18:59:54
 3. [56] Tee.. [*]

  Modroocko — #55 To na tebe sedí perfektně!.. Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 10.09.2010, 09:18:17
 4. avatar
  [55] Modroocko [*]

  Tee.. — #54 muzu ja za to, ze maj loutky dubovou hlavu? Sml39

  1. na komentář reaguje Tee.. — #56
  2. na komentář reaguje Galadriel — #57
  superkarma: 0 10.09.2010, 04:48:46
 5. [54] Tee.. [*]

  Modroocko — #53 Např. "tak tak, seslo se vas tu hned nekolik loutek, s dubovou hlavou" : Ano, urážíš a pokud ani nevíš co píšeš, tak raději nepiš nic.

   Měj svůj názor, my máme svůj - čas ukáže, kdo měl pravdu. A pokud ji budu mít já, doufám že se ti hned vybaví nick Tee z Žena-in...  Sml52

  1. na komentář reaguje Modroocko — #55
  superkarma: 0 09.09.2010, 12:46:26
 6. avatar
  [53] Modroocko [*]

  Andrea2509 — #52 a kde vidis, ze jim jejich nazor beru? Vzdyt pisu, at se vypovida, to je urazka?

  1. na komentář reaguje Tee.. — #54
  superkarma: 0 09.09.2010, 02:51:08
 7. [52] Andrea2509 [*]

  Modroocko — #51 jak tak sleduji tuto diskusi - tak ty jen urážíš a zesměšňuješ............nevím proč?

  vždyť přece každý má nárok vyjádřit svůj názor - ne?

  Nevím proč se navážíš do druhých,když nesouhlasíš s jejicj názorem?já si to přečtu a jejich názor akceptuji a neurážím

  1. na komentář reaguje Modroocko — #53
  superkarma: 0 08.09.2010, 07:26:31
 8. avatar
  [51] Modroocko [*]

  Tee.. — #48 vzdyt ja ti to neberu, jen se vypovidej Sml22

  Kájina — #50 no to bych se teda opravdu dost divila. Blbe kecat? Tak ses prece nazvala sama Sml58

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #52
  superkarma: 0 08.09.2010, 04:41:41
 9. avatar
  [50] Kájina [*]

  Modroocko — #46 no jo takhle blbe kecat umi kazdej...a aby ses jednou nedivilaSml24

  1. na komentář reaguje Modroocko — #51
  superkarma: 0 07.09.2010, 17:07:48
 10. avatar
  [49] oalison [*]

  Spousty záhad tam byly, bohužel v dnešní době je asi fakt možný všechno. A ochránit se před šílenci takřka nejde, kdyby třeba v Pražským metru chtěl někdo vejít s bombou, vezme si batoh a je tam raz dva... Sml80

  superkarma: 0 07.09.2010, 15:48:52
 11. [48] Tee.. [*]

  Modroocko — #46 Nechápu, jaká loutka jsi ty! Sml52 Jen proto, že si někdo  ( na základě faktů ) myslí něco jiného, neznamená to, že je hloupý. Já se ti též nesměji za to, jak si slepá a vidíš jen tu uměle nafouklou bublinu. Proč by USA nemohla manipulovat s vašimi "fakty", aby jste jim mlčky schválili válku v arabských zemích?? Já zapomněla, každý "vyšší" mluví pravdu!..hlavně naši politici, že?.. Nech každému své a nekritizuj, jelikož "kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe".. v tu chvíli pamatuj na má slova.. Veritas omnia vincit ... Sml80

  1. na komentář reaguje Modroocko — #51
  superkarma: 0 07.09.2010, 14:12:00
 12. [47] Andrea2509 [*]

  Tee.. — #42 souhlasím s tebou a názory Eva Fl a jiných mě jen rozesmějí

  superkarma: 2 06.09.2010, 07:50:13
 13. avatar
  [46] Modroocko [*]

  Kájina — #45 tak tak, seslo se vas tu hned nekolik loutek, s dubovou hlavou Sml39

  1. na komentář reaguje Tee.. — #48
  2. na komentář reaguje Kájina — #50
  superkarma: 0 06.09.2010, 05:02:24
 14. avatar
  [45] Kájina [*]

  Misa Kudlackova - necetla jsi ted nekdy knizku Zakulisi chaosu?Sml59Sml59Sml59Sml59 ta je taky presne o tomto a je tam vse vysvetleno atd.... fakt doporucuju

  a verim tomu ze to americka vlada vsechno vedela a udelala Sml22Sml22Sml22 uz presne jak je v knizce...my jsme jen pouhe loutky Sml24

  1. na komentář reaguje Modroocko — #46
  superkarma: 0 05.09.2010, 22:30:00
 15. avatar
  [44] Dudlajlama [*]

  Tee.. — #42 Mas pravdu, i clovek ducha mdleho muze rici svuj nazorSml16

  Pan Moore, je predevcim docela odpudivy panacek, ktery tezi prave z tehle lidske chtivosti po senzacich a vydelava na ni nemaly peniz a to je ten pravy ucel jeho tvorby. Zadny spravedlivy boj proti vetrnym mlynumSml24. Kazda situace ma mnoho uhlu pohledu a tudiz se tak da i sestavit, sestrihat a ucelove prezentovat. 

  Kazdy narod ma sve kostlivce ve skrini, nedelam si iluze, ale tyhle "zarucene" pravdy na me pusobi jako osina v riti.

  superkarma: 0 05.09.2010, 21:27:18
 16. avatar
  [43] Eva_CZ [*]

  Tee.. — #42 Sml79

  superkarma: 0 05.09.2010, 18:49:33
 17. [42] Tee.. [*]

  Tady je teda svoboda projevu, že??...musim se smát.. Sml52Sml52Sml30Sml30Sml52Sml52 

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #43
  2. na komentář reaguje Galadriel — #44
  3. na komentář reaguje Andrea2509 — #47
  superkarma: 1 05.09.2010, 16:39:39
 18. [41] lonkue [*]

  Eva_Fl — #40 true!

  superkarma: 0 05.09.2010, 13:31:44
 19. avatar
  [40] Eva_CZ [*]

  Tee.. — #36 mimochodem to, co velmi dovedne splantal pan Moore, NENI DOKUMENT. Sml23

  1. na komentář reaguje lonkue — #41
  superkarma: 0 05.09.2010, 03:10:49
 20. [39] lonkue [*]

  tady nekdo moc huli, co...? A nebo si nenavisti nevidi na spicku vlastniho nosu.....Sml57. UFO rizene amikama uz si pro tebe jede....

  superkarma: 0 04.09.2010, 21:55:08
 21. avatar
  [38] Eva_CZ [*]

  karamelka — #37 Ona neni ani pripad, je to totalni debil.

  superkarma: 0 04.09.2010, 19:18:52
 22. avatar
  [37] karamelka [*]

  Tee.. — #36 ty si asi pripad sam o sebe Sml79

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #38
  superkarma: 0 04.09.2010, 18:06:41
 23. [36] Tee.. [*]

  Možná světu jednou dojde, že Amíci jsou schopni všeho - hlavně - jedná-li se o ropu. Věřím dokumentu M. Moora, věřím, že USA si 11. září udělala sama. Zajímavá fakta, jako že 14 před tím byly z budov odstraněni speciální psi, kteří měli za úkol denno denně hledat výbušniny, to, že v den nárazu bylo v budovách nejméně lidí za poslední dobu to, že pas údajného teroristy vypadl z letadla, které do budov narazilo, proletěl hořící budovou a zůstal nepoškozen ležet na ulici.. Sml30 Amerika nás má prostě všechny v hrsti..ale na nás záleží, jestli jejich hře - uvěříme.. já tedy ne... PS: Hádejte kdo jako jediný na světě použil atomovou bombu, kdo jako jediný vede války v ropných oblastech, kdo má svou historii založenou na vyvraždění původních obavetel..kdo... uff..klid..klid.. FU*K YOU USA!  PS2: Bombardujte mě názory jak chcete, já si za tím pevně stojím, stejně tak, jako spousta lidí v mém okolí.. Sml80

  1. na komentář reaguje karamelka — #37
  2. na komentář reaguje Eva_Fl — #40
  superkarma: 0 04.09.2010, 10:07:35
 24. avatar
  [35] Alka1 [*]

  "Kdo nic neví, musí věřit všemu." Sml15

  Je každého věc, čemu chce věřit a co chce nebo nechce vědět. Jestli vůbec něco chce vědět. Je jednodužší akceptovat oficiální verzi bez otázek. Tento článek neměl nikoho přesvědčovat. Měl jen přimět k zamyšlení, jestli všechno, co nám pod nos naservírují média, je pravda (a nejen v tomto případě). Sml80

  Je zřejmé, že se 11. září 2001 USA velice hodilo. Američany celkem není třeba moc mystifikovat, ale ostatní státy bylo potřeba přesvědčit o nebezpečí terorismu, což se podařilo. Sml24

  superkarma: 0 03.09.2010, 18:53:50
 25. avatar
  [34] karamelka [*]

  neviem preco nasinec zo vsetkeho obvinuje nenasytnu americku vladu. ja proste neverim, ze by za tym stal stat, ci sukromne zaujmy jeho predstavitelov.

  videla som ground zero pred dvoma tyzdnami. cez den je to rusna stavba, okolo ktorej pulzuje zivot, v noci ( spali sme v hoteli par metrov od nej) si clovek dokaze uplne zivo predstavit celu tu situaciu, zufalstvo ludi, ktori vyskakovali z okien v snahe zachranit sa, tie odkazy,ktore nechavali svojim rodinam, ked pochopili, ze sa uz zachranit nedokazu. bolo mi z toho do placu a stale je. a preto si myslim, ze z ucty k tym mrtvym by sme nemali vytahovat nicim nepodlozene teorie a snazit sa ich na situaciu napasovat.

  taktiez som v tom case zila v arabskej stvrti v jednom menenovanom severoamerickom meste a ta euforia medzi arabmi sa tam uplne vznasala, posmesne pohlady na bielych a party v parciku. len na to mam jednu otazku - preco, ked to tu tak strasne nenavidia, preco neostanu zit tam u nich?

  superkarma: 0 03.09.2010, 16:49:48
 26. avatar
  [33] catcat [*]

  UAAAAA, Matrix hadr...Sml79

  superkarma: 0 03.09.2010, 14:59:22
 27. avatar
  [32] Michaela Kudláčková [*]

  Mickey Mouse — #29 ...To máš naprostou pravdu a rozhodně nepatřím k těm, kteří by a priory za vším hledali spiknutí a blamáž.

  Tohle je prakticky (vedle havárie polského letadla) jediné, co si vytrvale pomalu devět let řeším.

  Tohle například způsobí malé sportovní letadlo, když narazí do budovy (texas).

  http://www.youtube.com/watch?v=NMnPQFuyov8

  Bylo to takovéhle letadélko

  V případě Pentagonu se bavíme o boeingu 757

   

  ...se mi nediv, že mi to divné...Sml80

  superkarma: 0 03.09.2010, 14:19:45
 28. [31] lonkue [*]

  A taky Elvis, Lennon, Monroe a Marlon Brando porad jeste ziji. Pry spolecne na jednom ostrove v Tichomori....Sml57

  superkarma: 0 03.09.2010, 13:33:48

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] lonkue [*]

  Mickey Mouse — #29 tak tak... Podobne jsem slysela, ze vybuch ropne veze v Golfu byl zinscenovan a naplanovan prave pres BP. Pry proto, aby Obama neschvalil dalsi vrtani v zalivu. Obama opravdu par dni pred tim vybuchem prohlasil, ze po dlouhe dobe opet zvedne moratorium o vrtani kolem pobrezi v USA. Tak pry firmy co tam uz v te dobe vrtali, se tim chteli pojisit, aby to neudelal....Sml52. Ano, takovych teorii je tisice. Obavam se, ze je za tim jen senzacechtivost.....

  superkarma: 0 03.09.2010, 13:32:27
 2. avatar
  [29] Mickey Mouse [*]

  Mám obrovský problém s tím, že spousta těchto fakt je dokazována odkazy na youtube, kde snad není jediné nezmanipulované video, nebo odkazy na výroky lidí, kteří si "později vzpomněli" nebo prostě jen "jim to hned připadalo divné".

  Zrovna pokud jde o fotografie tady prezentované, tak já si pamatuji vysílání CNN, SkyNews a BBC v té době, protože jsem je sledoval skoro nepřetržitě. A záběry toho letadla u Pentagonu, stejně jako záběry toho letadla v Pennsylvanii byly dost přesvědčivé, kolem Pentagonu bylo navíc dost přímých svědků (kolem vede dost rušná silnice), kteří to ledadlo viděli klesat a narazit.

  Někdy se prostě na světě dějí věci, které nám připadají nepravděpodobné. Ale podvod nebo spiknutí to být nemusí.

  Mimochodem, víte, že podobné spiknutí někteří hledají za havárií raketoplánu Columbia? Prý NASA potřeboval velké peníze na nový vesmírný program. Sml80

  1. na komentář reaguje lonkue — #30
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #32
  superkarma: 0 03.09.2010, 13:24:38
 3. avatar
  [28] Michaela Kudláčková [*]

  lonkue — #27 ..měly by si je ty hory vzít všechny a v tichosti je zasypat.

  A vůbec všechny, kteří se nestydí vzít životy lidem pro nějaký vlastní pošahaný zájem, prosazení moci, peníze nebo ovládnutí či vynucení si čehokoli.Sml31

  superkarma: 0 03.09.2010, 12:44:59
 4. [27] lonkue [*]

  Michaela Kudláčková — #19 taky nevim jak je mozne, ze ho jeste nenasli... Ale pry jsou hory v oblasti Bora Bora opravdu neproniknutelne a on se asi porad stehuje....Sml80. I tak si myslim, ze dopadnutim Bin Ladina by se nic nezmenilo. 9/11 uz se vratit zpatky neda a po Bin Ladinovi nastoupi nejaky jiny silenec.....

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #28
  superkarma: 0 03.09.2010, 12:16:49
 5. avatar
  [26] enka1 [*]

  Toho je tolik, nejen u "dvojčat"

  superkarma: 0 03.09.2010, 12:12:06
 6. avatar
  [25] Lukáš Čejka [*]

  Rikina — #24 ja se jim vazne divim, takovej krasnej plan na ovladnuti sveta a oni do toho jdou jak starej Blazek do kolbenky Sml80Sml54

  superkarma: 0 03.09.2010, 11:59:26
 7. [24] Rikina [*]

  Lukáš Čejka — #23 že jo? Tak průhledný. Sml24 Dneska už lidi neumějí ani pořádné spiknutí.

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #25
  superkarma: 0 03.09.2010, 11:57:59
 8. avatar
  [23] Lukáš Čejka [*]

  iluminati zatraceny, takova krasna konspiracka to mohla byt a oni to tak zbabraj, ze je kazdej jouda na internetu prokoukne Sml31Sml57

  1. na komentář reaguje Rikina — #24
  superkarma: 0 03.09.2010, 11:56:06
 9. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  Rikina — #21 ...to jistě...jsem urputný detailista a hnidopych ...hlavně bych to do něj narvala vrchem...víc bych toho zničila s ohledem na jeho stavební uspořádání Sml57

  Jo a použila bych letadlo, ne řízenou střelu Sml57Sml57

  superkarma: -1 03.09.2010, 11:54:06
 10. [21] Rikina [*]

  Michaela Kudláčková — #19 mně z toho vyplynulo jediné - pánbůh s náma a zlý pryč, kdybyste se chtěla dát na terorismus. Jistě byste ten Pentagon zničila důkladněji. Sml57 

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #22
  superkarma: 0 03.09.2010, 11:50:53
 11. avatar
  [20] RenataP [*]

  četla jsem i o tom, že pro tuto akci byl i datum 11.9.2001 vybrán schválně, snad kvůli těm jedničkám...

  superkarma: 0 03.09.2010, 11:00:46
 12. avatar
  [19] Michaela Kudláčková [*]

  lonkue — #17 ...jen se vždycky s perfektní načasovaností ukáže s nějakým proslověm a výhružkou ...

  sorry, ale mě nikdo neoderve od myšlenky, že si jdou náramně na ruku :-)

  Rozorali by celou zeměkouli po milimetrech za tu dobu, aby ho dostali, kdyby chtěli...

  Ale vážně to nikomu nevnucuji - je moje souromá válka o pravdu Sml24 a ctím i názor opačný, jako možný.

  1. na komentář reaguje Rikina — #21
  2. na komentář reaguje lonkue — #27
  superkarma: 0 03.09.2010, 10:57:06
 13. avatar
  [18] Michaela Kudláčková [*]

  lonkue — #17 ...jeho první reakce po útocích byla vážně jiná. Pamatuji si to, protože mě to překvapilo...

  Říkala jsem si tak kdo teda?? Kdy ne on...nevím, proč později změnil názor...

  A teky je mi spodivem, že ho ještě nedostali...musí být mrška skoro neviditelný :-)Sml57

  superkarma: 0 03.09.2010, 10:54:29
 14. [17] lonkue [*]

  Michaela Kudláčková — #15 ja vim, ze nam nic nevnucujes. Jenom tu prezentujes jednu stranu pribehu Sml37. Ja jen rikam, ze jsou i jine. A jaka je pravda se mozna nikdy nedozvime. A nebo uz to davno vime....Sml24. Jen jedna vec me prekvapila - pises, ze Bin Ladin se k utokum nikdy nepriznal. Mam za to, ze je to presne naopak. Pokud vim, tak cela organizace se tim pysnila a dodneska pysni na svych strankach.....Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #18
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #19
  superkarma: 1 03.09.2010, 10:38:23
 15. avatar
  [16] RenataP [*]

  jojo, vymazlená story iluminátů Sml80

  superkarma: 0 03.09.2010, 10:32:12
 16. avatar
  [15] Michaela Kudláčková [*]

  lonkue — #13 ...vždyť já skutečně nikomu ten názor nevnucuji...nedělám závěry.

  A demagogie je model dobře využitelný oboustranně.

  Kdo ji podléhá v tomto případě, je otázka - leč i svobodná volbaSml58

  1. na komentář reaguje lonkue — #17
  superkarma: 1 03.09.2010, 10:29:01
 17. avatar
  [14] peetrax [*]

  Andrea2509 — #8 minimálně v jednom velkém knihkupectví v Brně jsem ji viděla a je skladem i v Knižním klubi.

  superkarma: 0 03.09.2010, 10:24:09
 18. [13] lonkue [*]

  Nezlob se na me Miso, ale tenhle clanek mi prijde jako demagogie. Vsechny fakty se daji zneuzit k jakemukoliv ucelu, kdyz se chytre prezentuji. A kolik je asi tech "jinych" faktu, ktere se tady neprezentuji...? Tyhle "ufo" teorie o tom kdo byl za utoky 9/11 jsou podobne "urban tales", ktere vznikaly po atentatu na JFK, zastreleni Johna Lennona a jsou stejne smesne jako teorie o tom, ze Elvis Presley porad jeste zije a cela jeho smrt byla jen naaranzovana. Samozrejme, ze podobne udalosti vzdycky vzbuzovali spoustu fantazie a teorii.... Ale opravdu si nemyslim, ze to vsechno bylo vykonstruovane a predem naplanovane. Kym? A proc? To ze nekdo nakupuje a prodava (short nebo long) akcie na urcite firmy je bezna praxe na financnich trzich. Obavam se, ze vsechno byla jen souhra nahod a okolnosti. Nevidim za tim spiknuti sveta....

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #15
  superkarma: 1 03.09.2010, 10:13:19
 19. avatar
  [12] Michaela Kudláčková [*]

  Andrea2509 — #8 ..ještě ne - až po 1.10. ale na netu snad už jde objednat :-)

  superkarma: 0 03.09.2010, 10:04:05
 20. avatar
  [11] gira [*]

  Kdyz si clovek uvedomi, na co vsechno mame takhle zkresleny pohled... brrrrr. A to navzdory te tzv.informacni globalni vesnici. Je to docela sileny. Zajimavej clanek, Miso...

  superkarma: 0 03.09.2010, 09:55:41
 21. [10] Anime Otaku [*]

  Já se tomu nedivím, když si amíci ty teroristy cvičila a financovali jim zbrojní arzenál, tak je nenapadlo, že místo ropy budou mít zbořeništěSml80

  superkarma: 0 03.09.2010, 09:05:31
 22. avatar
  [9] nehodicka [*]

  http://radovan.bloger.cz/politika-penize/Nejasnosti-11-zari-2001-Svetove-obchodni-centrum

  třeba tady .... Sml80

  superkarma: 0 03.09.2010, 08:44:38
 23. [8] Andrea2509 [*]

  Michaela Kudláčková — #7 ..........Sml30 a asi by to nebyla je jedna knížka........,ale celý kompletSml30

  Když jsme u těch knížek...je už v prodeji ta tvoje??ráda bych si jí koupila

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #12
  2. na komentář reaguje peetrax — #14
  superkarma: 0 03.09.2010, 08:40:27
 24. avatar
  [7] Michaela Kudláčková [*]

  Andrea2509 — #6 ...je to na knihu,  ne na článek...Sml22Sml22

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #8
  superkarma: 0 03.09.2010, 08:29:11
 25. [6] Andrea2509 [*]

  Michaela Kudláčková — #5 Míšo,tak to jsme na tom stejně, pořád mi to vrtalo hlavou proč Bin Ládin zapírá, že tento útok neudělal, vždyť by se mohl stát v očích těch "šílenců z Talibanu" doslova bohem za takový "kousek" a tak jsem začala hledat na netu a nejdřív jsem viděla jeden film - pak další a najednou mi to začalo nějak zapadat do sebe. Některé ty vyprávění od lidí co pracovali v budově WTC nebo hasičů - to prostě nesedí - tomu co bylo prezentováno.

  A proč třeba tam byla ukázka z nějakého vysílání americké TV (nevím jestli CNN) a byla tam komentátorka a říkala toto: tak za mnou stála věž č. 7, která před několika minuta šla k zemi, ale je zvláštní, že tam ta budova ještě stála ...............? co k tomu dodat, že televize věděla co bude a paní komentátorka nějak "předběhla" čas Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #7
  superkarma: 0 03.09.2010, 08:25:16
 26. avatar
  [5] Michaela Kudláčková [*]

  Andrea2509 — #4 ... já jsem víš, strašná, když o něčem pochybuju - vlastně to řeším od chvíle, kdy se to stalo.

  A taky si pamatuju, že první, co řekl B.Ladin jen pár hodin po tom. Veřejně vyhlásil, že s tím nemá nic společného.

  Nerozumím dopodrobna myšlení teroristů a podobných dementů, ale myslím, si, že jako správný nepřítel  Ameriky a vůdce odporu by na něco takového byl hrdý a hned se k tomu hlásil.

  A je toho spousta, co je prostě divné, až nelogické, jenže je to právě o té iluzi a kolektivní myšlení se ovlivňuje strašně snadno.Sml80

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #6
  superkarma: 0 03.09.2010, 08:15:40
 27. [4] Andrea2509 [*]

  maje — #2 Rikina — #1 to, co Míša napsala tady v tom článku si už dávno myslím i já - koukala jsem na filmy na YOU TUBE a tam mluví i různí inženýři ohledně pádu "dvojčat" a zajímavé je, že je tam i výpověď lidiček, kteří v budově pracovali a řekli toto: dřív se budova hlídala, byli tam bezpečnostní pracovníci se psy,ale v polovině srpna je náhle odvolali nebo proč si majitel "dvojčat" nechal v srpnu změnit pojistku. Pojištění budov rozšiřil i na teroristické útoky.

  Je tam prostě moc věcí, které se staly, protože někteří věděli už dávno, že ty útoky přijdou.

  Doporučuji všem, kteří se nad tímto tématem zamysleli, aby se koukli na YOU TUBE  na filmy o 11.září

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #5
  superkarma: 0 03.09.2010, 08:04:15
 28. avatar
  [3] Heather [*]

  Pamatuju si, když se informace o útoku dostala k nám do zpráv. Zrovna jsem se dívala na televizi a rozčilovala jsem se, proč mi přerušují program. Nedocházelo mi totiž, co se stalo, resp. že se vůbec něco takového mohlo stát. Nedokázala jsem si to představit…

  superkarma: 0 03.09.2010, 07:57:53
 29. avatar
  [2] maje [*]

  tak tohle je hodně zajímavé, míšo. Sml22jenže já mám pocit, že po bitvě je každý generál a říkat co by, kdyby,.. moc nepomůže.Sml80

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #4
  superkarma: 0 03.09.2010, 07:36:15
 30. [1] Rikina [*]

  Ano. A také Američané nikdy nepřistáli na Měsíci, svět řídí podzemní národ Umranů, a pravdu, která "je někde tam venku", zná jedině Dan Brown. Sml32 Sml80

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #4
  superkarma: 0 03.09.2010, 01:47:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme