Společnost Nutricia, výrobce dětské a kojenecké výživy, přichází na trh s naprosto ojedinělým projektem – 100% ovoce pro 100% děti! Záměrem tohoto speciálního programu je přiblížit ovocnou přesnídávku Hami Frutapura dětem a jejich rodičům, podpořit tak správné stravovací návyky dětí a jejich dostatečnou konzumaci ovoce. Na dětská hřiště po celé republice vyráží tým Hami Frutapura vybavený nejen vozíčkem naplněným zdravou dobrotou v plastových kelímcích, ale i zásobou dětských her, zábavných hlavolamů a drobných dárků.

 

Pro maminky a tatínky je to nečekané a příjemné zpestření vycházky. Za dotovanou cenu 29 Kč si mohou pro své ratolesti zakoupit balení 4 plastových kelímků Hami Frutapura mimo obchodní řetězce, v přírodě a na zdravém vzduchu bez front a nákupních košíků. Jak jinak si vyzkoušet praktičnost plastového balení zdravé svačinky s přiloženou lžičkou než na vlastní kůži přímo v terénu?

 

Vyjít rodičům maximálně vstříc a následovat je na místa, kde tráví s dětmi volný čas  naplněný hrou a zábavou, to není jediným záměrem nového projektu. Hostesky Hami Frutapura jsou proškoleny na aspekty související s příjmem ovoce, takže mohou rodičům poradit v běžných otázkách zdravého stravování jejich dětí.

 

Protože je Hami Frutapura kamarád všech zdravých kluků a holčiček, přináší všem dětem jen to nejlepší ovoce. Jedná se o 100% ovocné pyré, které obsahuje pečlivě vybrané ovoce nejvyšší kvality. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani konzervační přísady. Díky unikátní technologii zpracování ovoce si přesnídávka zachovává velmi přirozenou ovocnou chuť a ideální hustotu. Skvělý chuťový zážitek je umocněn čtyřmi druhy  příchutí: jablko, jablko&hruška, jablko&banán a ovocný koktejl. Od června letošního roku můžeme očekávat na pultech další 4 nové příchutě: jablko&meruňka, jablko&meruňka&jahoda, jablko&švestka a hruška. Konzumace zdravé svačinky napomáhá zlepšení stravovacích návyků a především upevnění zdraví dětí bez rozdílu věku. Většina rodičů, teď hovoříme spíše o maminkách, ovocnou přesnídávku Hami Frutapura dobře zná, a proto se staví k akci „Frutapura přichází za vašimi dětmi na dětská hřiště“ jako k příjemné pozornosti ze strany předního výrobce dětské a kojenecké výživy, společnosti Nutricia. 

 

Reklama