Chladný, čerstvý vzduch v plicích, vítr v zádech, hluboký pocit tepla v nohách, bezstarostnost při běhu přes blátivé louže a radost z náhlého lijáku...

Nike run

Běh v zimě je osvobozující. Jde o soužití s přírodními živly, nikoliv o strach z nich či soupeření s nimi. Určitě někdy přijdou dny, kdy se ti bude zdát, že počasí je proti tobě. Temné dny plné deště či sněžení, které tě vůbec neinspirují k tomu, abys vyrazil ven. Místo toho, aby ses ptal: „Proč bych měl?“ přijmi výzvu a zeptej se: „Proč ne?“ Tuto zimu si můžeš vybrat - buď sedět za zamlženým oknem a sledovat, jak se mění roční období, nebo se obléct do běžeckého, chránit se před nepříznivým počasím a být součástí dění venku.

Nike runVYBĚHNI S DEŠTĚM

Správné oblečení je nezbytné, aby byl běžec v teple, v suchu, chráněný a získal z běhu co nejvíce.

Nike Element Shield Tight

Mimořádně pohodlné běžecké kalhoty jsou zárukou tepla a sucha. Materiál Dri-FIT odvádí pot od těla na povrch oblečení, odkud se rychle vypaří a zaručí ti pocit sucha a pohodlí. Materiál má kartáčovaný povrch, aby zachytil teplý vzduch mezi vlákny pro pocit tepla a měkkosti při kontaktu s pokožkou.
Nejexponovanější místa na noze - přední část stehen a lýtek - jsou chráněna před deštěm strategicky umístěnými panely z materiálu s úpravou Durable Water Resistant (DWR = trvalá odolnost proti vodě). Součástí designu je speciální provedení v oblasti kolen pro větší rozsah pohybu a přirozené pohyby při běhu a také reflexní prvky, aby byl běžec stále vidět.

Nike Storm Fly X Max Jacket

Bunda Nike Storm Fly X Max je lehká a přitom velmi odolná, když jde o to zůstat v suchu. Materiál Storm-FIT je odolný proti vodě až do hodnoty vodního sloupce 10 000 mm - což odpovídá silnému lijáku - a přitom umožňuje odpařování potu. Odnímatelná kapuce navržená speciálně pro běh se díky šňůrce vpředu a vzadu nehne z místa; zabudovaná odnímatelná obličejová maska poskytuje extra ochranu před nepřízní počasí. Díky reflexním prvkům na bundě bude běžec vidět i za špatného světla. Ochrany na ruce s dírkou na palec se postarají, že ruce budou v teple. Design se sníženým lemem poskytuje extra pokrytí

 

Nike LunarGlide+ 3 Shield

Nike run

Kombinace extra stability, mimořádně měkkého tlumení a přizpůsobení se. Bota je vybavena klínem Dynamic Support, který zaručuje hladký přechod při běhu. Ultra měkká pěna Lunarlon v oblasti chodidla přináší více tlumení a pohodlí. Pokrokový pásek ve střední části nohy zajišťuje lepší přizpůsobení a oporu pro chodidlo. Vložka je speciálně upravena tak, aby uchovávala teplo. Svršek má úpravu Durable Water Resistant (trvalá odolnost proti vodě), takže se běžec nemusí vyhýbat loužím. Reflexní prvky se postarají o to, že budete vidět i v těch nejtemnějších podmínkách.

Reklama