.

100 čtenářek bude testovat nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®

Styl

100 čtenářek bude testovat nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®

Léto je především dobou odpočinku, ovšem pro vaši pokožku je toto období velkou výzvou. Vysoké teploty a přímé sluneční záření pokožku vysušují, a může tak docházet k nepříjemnému praskání a sloupávání svrchní vrstvy pokožky.

Připravte svou pokožku na léto, vyzkoušejte nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®.

Máte v létě vysušenou pokožku?

Pokožka je v létě velmi namáhána - je velké teplo, na pokožku dopadá sluneční záření, často pracujete v kanceláři, kde je klimatizace a suchý vzduch. To všechno má velký vliv na naši pokožku, vlasy, na naše zdraví.

Důležitá hydratace

Úroveň hydratace klesá v létě mnohem rychleji než v jiných ročních obdobích. Odborníci zdůrazňují význam pitého režimu, tělo potřebuje tekutiny a pokožka volá po hydrataci.

Kvalita se vyplatí

neutrogenaProto zejména v létě stojí za to zajistit si tu nejlepší péči o pokožku. Obvykle přípravky na tělo hydratují pouze na povrchu a krátce. Již několik hodin po hydrataci se pocit sucha vrací a znovu musíte pokožku namazat. Vaše pokožka potřebuje pouze osvědčené kosmetické přípravky, jejichž působení trvá opravdu dlouho. Proto vám chceme představit novinku od značky NEUTROGENA®, na kterou se můžete spolehnout - vaše pokožka bude dokonale hydratována.

Pro suchou pokožku vyvinula NEUTROGENA® nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej. Nové tělové mléko poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci a ochranu suché pokožky. Unikátní složení se sezamovým olejem navíc zanechává pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

100 čtenářek bude testovat nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej od značky NEUTROGENA®.

Máte pocit, že vaše pokožka je vysušená? Používáte hydratační mléka? Právě teď se můžete zapojit do skvělé akce, kterou pro vás připravila značka NEUTROGENA® a Žena-in. Tuto revoluční novinku bude mít možnost otestovat 100 čtenářek! Vybraným čtenářkám spolu s přípravkem zašleme elektronický dotazník, abychom se dozvěděli, jakou mají s tělovým mlékem zkušenost, jak jim vyhovovalo, jak byla jejich pokožka hydratovaná. Chcete se do testování zapojit? Zapojte se do soutěže a napište nám pod tento článek, proč byste chtěly mléko testovat - zda tyto přípravky používáte, jak na ně vaše pokožka reaguje, proč je používáte...

Děkujeme vám za vaše příspěvky, nezapomeňte se zapojit do soutěže - odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. 100 z vás se může těšit na testování. Součástí testování je vaše povinnost vyplnit dotazník, který vám zašleme během testu!

Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

Cenný sezamový olej
Sezamový olej je cenný zdroj vitamínů a kyselin. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

Spolehlivé působení
Účinnost nového hloubkově hydratačního tělového mléka NEUTROGENA® s olejem byla klinicky prokázána. Výsledky testů potvrzují, že tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace.

Okamžitý efekt
Efekt hydratačního tělového mléka s olejem je okamžitý. Pokožka je okamžitě hydratována do hloubky a je hedvábná a jemná.

Hloubkově hydratační tělové mléko s olejem
Krémové tělové mléko a sezamový olej v jedné lahvičce
Dlouhodobá hydratace až 24 hodin
Unikátní složení se sezamovým olejem zanechává pokožku extra jemnou po celý den a hebkou na dotek
Rychle se vstřebává
Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky* - klinicky prokázáno
Nemastné složení
Kombinace dlouhotrvající hydratace se sametovým dotekem oleje

* horní vrstvy epidermu

Prosím, ZDE vkládejte odpovědi na testování tělového mléka NEUTROGENA® . ZDE najdete anketu pro vložení odpovědí!

 

   
27.05.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [440] knizkova8 [*]

  Anketní dotazník odeslán. Jsem spokojená a už jsem značku doporučila kamarádce. Hodlám ji používat i nadáleSml22

  superkarma: 0 07.07.2011, 11:28:58
 2. avatar
  [439] Introvertka [*]

  Už testuju, je úžasný, voňavý a oceňuji pumpičku Sml67

  superkarma: 0 24.06.2011, 17:19:21
 3. [438] manka66 [*]

  Ráda se zapojím do testování tělového mléka - NEUTROGENA. Přibývajícími léty se stává pokožka suchá a povadlá.

  superkarma: 0 16.06.2011, 12:44:51
 4. [437] anaj56 [*]

  Ráda bych se zůčastnila testování ,mám suchou pokožku a výrobek od značky Neutrogena jsem neměla možnost zatím vyzkoušet..DěkujiSml16

  superkarma: 0 10.06.2011, 19:53:05
 5. [436] martina35 [*]

  Hezky den a hezky vecer,proc testovat,no proto,ze 40 mi pomalu tuka na dvere  a ma pokozka pomalu vysycha a ne ne mladnout,tak treba toto mleko moji pokozku potesi a ja budu stale pekna jako ve 20 a tak mladi zdar.Sml23Sml59

  superkarma: 0 08.06.2011, 19:40:23
 6. [435] misulekr [*]

  Ráda bych se zúčastnila testování a mléko vyzkoušela, jako těhotná už jsem vyzkoušela mnoho mlék a olejů a bohužel pokožku mám stále vysušenou. Tak by mě zajímalo, jestli toto mléko opravdu funguje :) Jak píší - tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě

  pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody.

  Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost. Tak snad budu mezi šťastnými :) a zároveň spokojenou :)

  superkarma: 0 08.06.2011, 11:46:15
 7. avatar
  [434] dany_divka [*]

  Značka Neutrogena je moje oblíbená a moc ráda bych se zúčastnila testování nového hloubkově hydratačního tělového mléka, které je obohacené o sezamový olej. Jsem ve třetím měsící těhotenství, takže když bych pak měla hedvábně jemnou pokožku na bříšku, to bych ho pak hladila ještě častěji ;)

  superkarma: 0 08.06.2011, 11:41:38
 8. [433] Manon [*]

  Ráda bych se zúčastnila testování nového hloubkově hydratečního tělového mléka obohaceného o sezamový olej od vynikající značky Neutrogena, protože moje nadměrně vysušená pokožka stále "pátrá" po té pravé hydrataci právě pro ni. Snad bych ji mohla zrovna objevit díky Vašemu testování. Ráda bych se potom podělila o svoje zkušenosti a dojmy. Od značky Neutrogena jsem zatím používala krém na ruce, na nohy a Neutrogena balzám na rty. Byla jsem moc spokojená, proto bych ráda vyzkoušela novou dávku hydratace pro mou,bohužel, stále vysušenou pokožku celého těla.

  superkarma: 0 07.06.2011, 22:06:19
 9. avatar
  [432] Myškomedvídek [*]

  Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 07.06.2011, 16:57:36
 10. [431] Paradajka [*]

  Dobrý den, 

  hloubkově hydratační tělové mléko od NEUTROGENA hydratuje až 10 horních vrstev pokožky a poskytuje hydrataci až na 24 hodin. 

  Nové tělové mléko od NEUTROGENA se sezamovým olejem bych moc ráda vyzkoušela především teď v létě. V tomhle období často používám tělová mléka na ramena, která se více opalují a na nohy po holení. A aplikace jednou za 24 hodin je pro maminku s malýma dětma naprosto vyhovující.

  Moc ráda se zapojím do testování:-)

  superkarma: 0 06.06.2011, 23:21:11
 11. avatar
  [430] ffly [*]

  Moc ráda bych otestovala, mám pokožku jako poušť. Mažu, mažu zaručenými prostředky pro suchou pokožku, ale, zatím jsem nenašla svůj šálek hydratace.

  superkarma: 0 06.06.2011, 18:34:22
 12. avatar
  [429] ondrasek74 [*]

  I já bych ráda testovala hydratační tělové mléko od značky Neutrogena. S touto značkou mám výborné zkušennosti, co se týká vynikajícího krému na ruce a nehty, a v neposlední řadě je to puze Neutrogena, kterou používám na rty ať již v zimě nebo létě. Jedině ta mi pomáhá a mám z ní dobrý pocit.

  superkarma: 0 06.06.2011, 12:08:53
 13. [428] malma [*]

  Ráda bych testovala tělové mléko. I když ne na sobě, ale na synovi. Od narození má extrémně suchou pokožku celého těla, mažu ho 3x denně různými přípravky (z lékárny i z drogerie, vazelína, indulona, excipial, balmandol, aj.), ale kůže je stejně po pár hodinách zase šupinatá. Proto by mne samotnou zajímalo, na jak dlouho mu neutrogena pomůže zvláčnit pokožku.

  superkarma: 0 06.06.2011, 08:02:22
 14. [427] izka [*]

  Ráda bych se zúčastnila testování, protože jsem ještě nenašla přípravek, který bych nemusela používat několikrát denně k pocitu, že moje pokožka není suchá.Nyní používám tělové mléko Garnier-intezivní hydratace, ale po několika hodinách mám pocit i vidím, že kůže je opět suchá.Také mám tělový olej od Nivey, ale ten pomáhá taky jen na chvíli.Ráda bych konečně objevila přípravek, který můj problém se suchou kůží vyřeší.

  superkarma: 0 05.06.2011, 20:33:33
 15. [426] cornysek [*]

  Jestli by tohle mléko prohydratovalo moje lokty, kolena a kotníky tak se hlásím, protože má věčně suchá kolena teď v létě nevypadají dvakrát extra. Vlastně celkově mám suchá i lýtka, nechápu to. Svědí to, šimrá a maat můžu jako mourovatá. Na lokty jsem vyzrála s olivovým olejem, ale ta kolena :-( v práci nosím kalhoty a olej by je promastil, jestli novinka od Neutrogeny pomůže, pak zvedám obě ruce pro :-)

  superkarma: 0 04.06.2011, 12:38:14
 16. [425] chechtalka [*]

  Mléko bych chtěla testovat, protože si ho chci již delší dobu koupitSml16. Několikrát jsem ve Skandinávii byla a vím, že jejich počasí je drsnější, o to je třeba lepší péče. Svému tělíčku bych ráda dopřála "lepší" péči a změnu v těl. mlécích, dosud jsem dávala přednost vůni květinek. Hýčkat sám sebe je to nejlepší, co může pro sebe člověk udělat.

  superkarma: 0 02.06.2011, 23:47:22
 17. [424] Manka [*]

  Ráda bych se zapojila do Vaší soutěže - testování tělového krému od značky NEUTROGENA.

  Bohužel léta přibívájí a má pokožka i přes veškerou péči a dodržování pitného režimu strácí pružnost i jemnost a stává se křehčí. Ráda bych se přesvědčila na vlastní kůži jak je tělový krém v boji o krásnou a hlavně zdravou pokožku účinný.

  superkarma: 0 02.06.2011, 22:33:32
 18. [423] arezkova [*]

  Ráda bych se účastnila testování NEUTROGENA, protože kojím a sprchuji se víckrát denně a mám problém s vysušenou pokožkou. S výrobky NEUTROGENA mám ty nejlepší zkušenosti, naposledy s krémem na rozpraskané paty. A také mi připomínají dětství strávené ve Skandinávii:-))

  superkarma: 0 02.06.2011, 21:59:18
 19. [422] MarciZ [*]

  Ráda bych se zúčastnila Vašeho testovaní nového hydratačního tělové mléka od značky NEUTROGENA®V poslední době se mi podařilo úspěšně zhubnout což mě velice potěšilo, ale bohužel na mé pokožce hubnutí zanechalo nehezké stopy.Sml15 Ráda bych proto vyzkoušela  tento krém jestli je tak účinný a pomůže mi v boji s nehezkou pokožkou a navrátí jí jemnost a hebkost.

  superkarma: 0 02.06.2011, 21:30:32
 20. [421] Kethrine [*]

  Velice ráda bych se zúčastnila Vašeho testovaní nového hydratačního tělové mléka od značky NEUTROGENA® Jsem čerstvou maminkou a pro mateřské povinnosti nemám moc času o sebe pečovat tak i pokožka trošku trpí...

  superkarma: 0 02.06.2011, 20:58:42

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [420] LusyZ [*]

  Velice ráda bych se zúčastnila Vašeho testovaní nového hloubkového hydratačního tělového mléka obohaceného o sezamový olej od značky NEUTROGENA. Ráda objevuji a zkouším nové věci. Mám velice suchou, citlivou a jemnou pokožku doposud jsem neobjevila krém který, by účinkoval déle než pár hodin. Tento problém řeším po celý rok nejen v létě kdy pokožka je vystavována slunečním paprskům, chlorované vodě z bazénu ale např. při sportu, ale také po běžné činnosti jako je holení....

  superkarma: 0 02.06.2011, 20:47:13
 2. [419] Mary11 [*]

  Ráda bych otestovala toto hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej NEUTROGENA® na synovi (22), již od narození trpí ekzémem, tak Vám pak rádi napíšeme zkušenosti.

  superkarma: 0 02.06.2011, 20:23:09
 3. avatar
  [418] lenagirl [*]

  měla bych zájem testovat,protože jsem pořád nějak vysušená ať používám cokoli moc se to nemění,zajímalo by mě jestli tento přípravek by mě pomohl,pokud nebudu vybrána určitě si ho koupím a vyzkouším Sml22

  superkarma: 0 02.06.2011, 20:06:28
 4. [417] setury [*]

  Mám zájem o testování mléka, protože už nechci stále hledat přípravek, který by mi vyhovoval, ale konečně zakotvit u stálé značky. Pokožku mám dehydrovanou vlivem klimatizace, a ta potřebuje kvalitní kosmetiku, aby se dala do pořádku. Tělová mléka používám pro zachování zdravé a hezké pokožky. Zatím jsem od Neutrogeny používala krém na ruce a jsem nadšena jeho účinky Sml16

  superkarma: 0 02.06.2011, 18:24:43
 5. [416] slunce3 [*]

  Přípravky od značky Neutrogena vůbec neznám, proto bych ráda tělové mléko vyzkoušela. Používám těl. krémy s olivovým olejem od Avonu, dá se řící, že jsou vyhovující.

  superkarma: 0 02.06.2011, 15:12:30
 6. [415] jar1 [*]

  velice ráda bych toto mléko otestovala. Tělová mléka používám, ale  některá mi fakt nevyhovují a mám problém najít vhodné pro mě, jsem náročná.

  superkarma: 0 02.06.2011, 14:09:48
 7. [414] cabesita [*]

  Dlouhodobá hydratace až 24 hodin, hydratuje až 10 vrstev pokožky.

  Složení se sezamovým olejem zanechává pokožku extra jemnou po celý den a hebkou na dotek.

  superkarma: 0 02.06.2011, 13:02:00
 8. [413] exilim [*]

  tady je odpověď na otázku: Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky a zajišťuje patřičnou hydrataci

  po dobu 24 hodin od první aplikace. Jaký mají jeho složky vliv na

  pokožku těla? Zanechávájí pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

  Tak Já s neutrogenou žádné zkušenosti nemám, ale jelikož mám opravdu citlivou pokožku a po sprchování či koupeli mi často praskala, pořídila jsem si sprchový olej. Pokud tu tedy trpíte na suchou pokožku, základem sprchy je podle mého tento olej a pak kvalitní tělové mléko. Ano i já bych jej ráda zkusila.

  superkarma: 0 02.06.2011, 12:26:25
 9. [412] pavlamalikova [*]

  odpověď. Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky a zajišťuje patřičnou hydrataci

  po dobu 24 hodin od první aplikace. Jaký mají jeho složky vliv na

  pokožku těla? Zanechávájí pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

  Ráda bych vyzkoušela nové mléko s olejem, protože dlouhodobě řeším problémy se suchou pokožkou,zejména rukou,nohou a loktů. S přibývajícím věkem se tento problém zhoršuje a dosud jsem nenašla vhodný přípravek na ošetření suché pokožky.

  superkarma: 0 02.06.2011, 12:02:22
 10. [411] xluciferka [*]

  Pěkný den,

  ráda bych otestovala nové hydratační mléko s olejem od Neutrogeny, protože se při kojení potýkám s velmi suchou pokožkou, velmi dehydovanou a nedaří se mi ji nijak kvalitně ošetřit, hlavně aby zůstala hydratovaná.

  odpověď na otázku: Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky a zajišťuje patřičnou hydrataci

  po dobu 24 hodin od první aplikace. Jaký mají jeho složky vliv na

  pokožku těla? Zanechávájí pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

  superkarma: 0 02.06.2011, 11:48:26
 11. [410] lleennaa [*]

  Do soutěže se zapojit nechci, ovšem napíši své zkušenosti se značkou neutrogena: pokud jde o tělová mléka a krémy na ruce, za sebe mohu jen a jen doporučit. Kdo váhá nad koupí tohoto výrobku, tak ať do toho jde. Já jsem max. spokojená. Krásně se roztírají, vstřebávají, mám dost suchou kůži na nohou a rukách a opravdu jsem po vyzkoušené této značce věrná.

  superkarma: 0 02.06.2011, 10:48:45
 12. [409] Linamo [*]

  Zdravim, rada bych se zapojila do souteze. Hloubkove hydratacni mleko Neutrogena pusobi tak, ze pronika az do 10 vrstev pokozky a zajistuje jeji dostatecnou hydrataci po dobu 24 hodin od prvni aplikace - tj. staci se namazat jen jednou denne. Okamzity a dlouhotrvajici efekt hydratovane pokozky do hloubky je diky cennemu sezamovemu oleji.

  Moje zkusenosti jsou pestre, zdedila jsem po mamince atopicky ekzem, se kterym jsem zapasila od mimca. Nyni ho mam sice v klidovem stadiu, ale zdraham se fotit s odhalenyma nohama apod., pokozka je na sahnuti drsna, sucha, nenasla jsem jeste zadne cenove prijatelne mleko, u ktereho by me kazdodenni pouzivani neodpuzovalo. Prozatim to celkem lajdam prave proto, ze jsem jeste nenasla to prave orechove... Se znackou Neutrogena mam zkusenoti s kremikem na ruce a na nohy, ty bych klidne i doporucila.

  superkarma: 0 02.06.2011, 10:32:19
 13. [408] knihovna [*]

  Nejsem už nejmladší a proto má kůže už ztrácí elastičnost a brzy se vysušuje. Značka Neutrogena zaručuje kvalitu. Používám její krém na ruce a tyčinku na rty. Chci si potvrdit kvalitu i u tohoto výrobku.

  superkarma: 0 02.06.2011, 09:30:29
 14. [407] silvisko73 [*]

  Jsem psoriatičkou,mám extrémě vysušenou pokožku a každý produkt,který opravdu pomůže promastit mou pokožku ráda uvítám.

  Pokud tento výrobek bude zkoušet i nějaká psoriatička,prosím ,aby písla jak jej snáší.

  Děkuji

  superkarma: 0 02.06.2011, 08:37:48
 15. [406] xyjmeno [*]

  Dobrý večer, od firmy NEUTROGENA požívám krém na ruce a jsem s ním nad nadmíru spokojena. Problém suché pokožky mě trápí a ráda bych vyzkoušela i toto tělové mléko. :)

  superkarma: 0 02.06.2011, 00:15:29
 16. [405] cabesita [*]

  Používám jiné výrobky Neutrogena, a určitě ráda bych zkusila i toto tělové mléko, protože moje pokožka je suchá, a myslím že toto hydratační mléko je dobrá volba. Když ho nevyhraju, určitě si ho budu muset koupit :)

  superkarma: 0 01.06.2011, 23:10:24
 17. [404] Veronika72 [*]

  Mám jen suchou kůži na rukou. Momentálně je suchá, vysušená, hodně hrubá, před pár týdny praskla kůže v kloubech, jakoby byla kůže na prstech "malá"Sml15. Jinak kůži na těle mám v pořádku. Od neutrogeny mně pomohla tyčinka na rty, když jsem měla rty popraskané.

  superkarma: 0 01.06.2011, 22:33:21
 18. avatar
  [403] Delli2 [*]

  Dobrý den, já bych se také ráda do testu zapojila. Se suchou pokožkou teď v létě nemám problém jen já, ale hlavně moje děti. Tak pokud bych měla možnost vyzkoušet toto mléko na sobě i na dětech, bylo by to super. Sml22

  superkarma: 0 01.06.2011, 21:56:35
 19. [402] Viera01 [*]

  Protože mám značně vysušenou pleť, hledám přípravek, který by měl delší působení. A současně aby se pleť neleskla a pocit jemné a hebké pokožky zůstal.Ráda bych vyzkoušela novinku Neutrogeny.

  superkarma: 0 01.06.2011, 19:14:12
 20. [401] Večer [*]

  Také bych ráda nové mléko od Neutrogeny vyzkoušela. A to proto, že zkouším neustále další a další mléka a hledám takové, u kterého bych mohla trvale zůstat a byla spokojená. Trápí mě kůže už od dětství a asi už nepřestane. Je to proto, že u nás bylo zvykem nepít. Aby jsme nemusely běhat na záchod. A odnesla to moje kůže a následky si ponesu už pořád. Takže červenou citlivou kůži mám po celém těle a snažím se to mírnit různými přípravky, někdy úspěšně, někdy méně úspěšně.

  superkarma: 0 01.06.2011, 19:10:20
 21. [400] anka6252 [*]

  No vida dnes jsem se vrátila z CHorvatska jsem opálená,suchá a k tomu mám popraskané paty a dosti to bolí,myslíte že by vaše mléko mohlo pomoci těmto problémům je mi 59 let na testy dost stará vidte.Sml59Sml59

  superkarma: 0 01.06.2011, 19:04:28
 22. [399] xverusx [*]

  Jelikož už nejsem nejmladší  /57/, trápí mě suchá pokožka. Mezi obrovským množstvím tělových mlék jsem zatím nenašla to pravé. Hydratovat pokožku musím nejlépe 2x denně. Nejvíce má kůže trpí přes léto, jelikož taky miluji sluneční paprsky. A samozřejmě to má pokožka odnáší. Ráda vyzkouším nové tělové mléko od Neutrogeny. Pokud by mi vyhovovalo, už bych u něj zůstala. A věřím, že by to ocenil i můj manžel. Sml16

  superkarma: 0 01.06.2011, 18:18:17
 23. [398] jana12345 [*]

  Mám sušší pokožku tak používám niveu a jsem s ní docela spokojená. Ráda vyzkouším i něco jiného.Sml16

  superkarma: 0 01.06.2011, 18:04:36
 24. [397] italiana [*]

  Tělové mléko používám nejen po koupeli, ale někdy i několikrát během dne, protože mám velice suchou pokožku. Hydratační mléka používám (Neutrogenu jsem ještě nezkoušela), většinou pomáhají, ale nesmí se delší dobu používat stejná značka, pak si na ni moje pokožka vypěstuje něco jako imunitu, začne se mi ještě více vysušovat nebo přehnaně mastit a musím změnit značku, ach jo...

  superkarma: 0 01.06.2011, 17:10:19
 25. [396] karel-59 [*]

  Nejsem sice žena,ale tělová mléka po koupeli používám též.Mám velmi suchou a citlivou pokožku.Mléko NEUTROGENA jsem zatím nevyzkoušel,ale s jinými mléky zkušenosti mám a nemohu o žádném říci,že je 100procentní.Rád bych mléko NEUTROGENA vyzkoušel,protože pracuji venku a toto mléko poskytuje 24 hodinovou hydrataci a ochranu pokožky.

  superkarma: 0 01.06.2011, 16:02:08
 26. [395] step1 [*]

  Vzhledem ke svému věku (50) mám potíže se suchou kůží stále větší a větší. Zkouším různá tělová mléka, ale vadí mi lepkavý pocit po natření. O zn. Neutrogena jsem slyšela, ale patří mezi dražší produkty. Dát tolik peněz jenom za vyzkoušení je dost. Pokud bych byla vybrána, ráda značku vyzkouším. Ale nenašla jsem soutěžní otázku, jen tuto:

  Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

  Tak odpovídám: tělové mléko proniká až do 10

  vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od

  první aplikace.Sezamový olej má čisticí

  vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako

  změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také

  poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

  superkarma: 0 01.06.2011, 15:49:37
 27. [394] beruska2 [*]

  S Neutrogenou nemám zatím vůbec žádné zkušenosti, takže bych se případnému testování vůbec nebránila :-). Na těle mě trápí suchá pokožka, hlavně po holení v oblasti lýtek.

  superkarma: 0 01.06.2011, 15:35:55
 28. [393] martina 2 [*]

  V létě celkem pravidelně používám tělové mléko, což moje suchá pokožka potřebuje.  Určitě bych ale ráda vyzkoušela značku NEUTROGENA®, u které mě zaujalo složení.

  superkarma: 0 01.06.2011, 14:50:33
 29. [392] Jennynka123 [*]

  Také bych byla velice ráda kdyby se na mě usmálo štěstí a mohla bych otestovat toto hydratační mléko od Neutrogeny.Mám tuto značku ráda,používám od nich krém na ruce,a je výborný!Určitě bych neměnila.Kůži mám hrozně vysušenou,zkoušela jsem všemožné tělové mléka,krémy apod...Bohužel pro mě, vždycky přišlo pouze zklamání,většina krémů je na bázi vody a vůbec kůži nezregenerují Sml15hnedle se vsáknou a nezůstane po nich ani památka

  Jelikož jsem na mateřské dovoléné nemám na sebe už tolik času a ani financí...Také teplejší počasí mě moc nepomáhá,častým mytím se mi pokožka vysušuje víc a víc.Moc ráda bych vyzkoušela Sml22

  superkarma: 0 01.06.2011, 14:40:34
 30. [391] Verča27 [*]

  Hydratační pleťová mléka používám pravidelně po sprchování. Pokožku sice

  nemám samu od sebe vyloženě suchou (až na lokty, kolena, kotníky a

  ruce), ale mám dojem, že jí nesvědčí chlorovaná voda v bazénu a slunce. Navíc s věkem

  kůže stárne a stává se sušší. No a jelikož za krásou mladé pokožky je prý

  voda a ne tuk, ráda bych vyzkoušela i Neutrogenu s nemasným složením a

  hloubkovým hydratačním efektem.

  Otázky: Jak nové hydratační mléko funguje? Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky a zajišťuje patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace. Jaký mají jeho složky vliv na pokožku těla? Zanechávájí pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

  superkarma: 0 01.06.2011, 13:39:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme