Chcete vypadat v módních kolekcích letošního podzimu a zimy přitažlivě? Gothic styl a stále módní kostka není jen pro vysloveně hubené. Vyniknou na každém těle, které má formu. A na tu určitě není s přístrojem VacuShape, který kombinuje působení chůze jako aerobního pohybu a vlivu podtlaku na metabolismus tuků a aktivitu lymfatickému sytému, není pozdě. Výsledky lahodící oku se objeví už po několika týdnech pravidelného cvičení. VachuShape je vhodný pro každého – ženy, muže, hubené, plnoštíhlé i ty, kteří s sebou nosí haldu kilogramů navíc. Cvičení lze přizpůsobit každému na míru…

VacuShape

Pokud přijdete do studia a budete chtít cvičit na trenažéru chůze VacuShape, měla by se vás obsluha zeptat na váš zdravotní stav, kondici, osobní cíle apod. To ostatně dělá, ať si vybere jakýkoli stroj. Zároveň by vám však měla sdělit následující desatero:

1. V běžné atmosféře jsou tuky ve svalech spalovány po 20 až 30 minutách cvičení. V trenažéru VacuShape je to už od 6 až 10 minuty. Půl hodina, na kterou je jedna aplikace stanovena, proto stačí.

2. Chcete-li ke spalování tuků využít celý čas na trenažéru VacuShape, doporučujeme vám desetiminutové rozcvičení před aplikací, a to na rotopedu, běžeckém pásu, přístroji BodyRoll apod.

3. Správné a hluboké dýchání je důležité pro okysličování a následně spalování tuků. Neoprenová sukně podtlakové kabiny vás proto nesmí škrtit.

4.  V trenažéru VacuShape choďte rovně. Nohy klaďte před sebe. Podsaďte pánev, čímž zpevníte střed těla. Tak udržíte rovná záda i při působení podtlaku a nebudete přetěžovat bedra.

5. Neklaďte na sebe vysoké nároky a dejte na rady obsluhy. Ideální sklon pásu je  4 až 8, rychlost je závislá na tepové frekvenci se zohledněním vašeho věku. Její rozsah, který zajistí maximální spalování tuků, vám sdělí obsluha.

6. VacuShape je trenažér chůze, neběhejte v něm. Chůze má být svižná, neměli byste mít pocit „těžkých nohou“. Obvyklá rychlost pásu v podtlaku je 3,5 až 4 km/ hod., u zdatných trénovaných jedinců až 6 km/hod.

7. Výběr podtlaku nechte vždy na obsluze a netrvejte na vysoké obtížnosti. Program 1 používají jen velmi zdatní jedinci, a to maximálně jednou týdně.  

8. Je velmi důležité, jaké je venku počasí a jaké jsou vaše subjektivní pocity. V horku je vás cévní systém rozšířen a je nutné volit nižší podtlak.

9. V podtlakové kabině je při cvičení 30 až 35 stupňů Celsia. Při vyšších teplotách se přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k přehřátí organismu.

10. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat aerobní pohyb v přístroji VacuShape s posilovacím tréninkem.

VacuShape

Trenažér chůze, který kombinuje aerobní pohyb s řízeným pod tlakem,

  • Podporuje metabolismus tuků a činnost lymfatického systému. Díky střídání nízkého a běžného atmosférického tlaku protéká tukovou tkání více krve. Míza, která proudí tělem, dokáže přepravit lépe tuk do krevního oběhu a odtud pak do svalů. Energii si tedy tělo neschovává do tukových polštářků, ale využívá ji.

  • Bojuje s celulitidou. Silné prokrvení pokožky i lepší zásobování svalů kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc působí pozitivně proti celulitidě. Celkově je pleť hladší, jemnější a přitom pevnější. 

  • Změny už po 10 aplikacích. První změny jsou většinou viditelné už po deseti cvičeních. Pro maximální účinek využívejte VacuShape alespoň třikrát týdně po dobu 6 týdnů.Velkou roli hraje pravidelnost.

 Na VacuShapu nedoporučujeme cvičit bez konzultace s lékařem, když…

… jste prodělali nebo se léčíte s onkologickým onemocněním,

… máte povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách, trombózu, varixy či bércové vředy

… jste prodělali srdeční infarkt či mozkovou cévní příhodu (mrtvici) nebo máte vysoký krevní tlak a neberete léky

… trpíte lymfedémem dolních končetin,

… máte jakoukoli jaterní, ledvinová a srdeční nedostatečnost,

    se léčíte s cukrovkou,

… máte hemeroidy,

… trpíte hyperpigmentací nebo ekzematickou dermatitidou,

    proděláváte právě zánětlivá onemocnění,

…jste těhotná.

Reklama