.

10 vzdělávacích aplikací k nezaplacení pro tablet Maxipsa Fíka od GoGEN

Dárky

10 vzdělávacích aplikací k nezaplacení pro tablet Maxipsa Fíka od GoGEN

K současným třem aplikacím Malý záchranář, Animovaná první pomoc a Dopravní výchova přibylo sedm nových vzdělávacích aplikací. Všechny můžete lehce a bezplatně stáhnout na stránkách www.maxipes.cz. Aplikace byly vyvinuty ve spolupráci s pedagogy a lze je spustit výhradně v tabletech GoGEN MAXPAD. Za pomoci zábavných her, úkolů, hádanek, pexesa a obrázků doplněných o hlasového průvodce se i ti největší lenoši naučí řadu užitečných věcí.

ogen

pasVýukové kartičky - Více než 500 výukových kartiček se zvukovým doprovodem pomůže dětem formou her pojmenovat vše, s čím se setkávají ve svém okolí. Pojmy byly pečlivě vybrány pod dohledem učitelů základních škol.

Abeceda pro děti - Hry s písmenky jsou určeny pro děti ve věku 4-7 let. Aplikace pomůže dětem naučit se abecedu a také rozeznávat velká a malá písmenka.

Anglická slovíčka - Aplikace obsahuje přes 500 slovíček z každodenního života, které jsou namluveny rodilým mluvčím v angličtině i češtině a během výuky se zobrazuje anglický text. Celá aplikace se ovládá pomocí obrázků, takže děti nemusejí umět číst.

Čísla a matematika pro děti - Aplikace obsahuje výukové hry, které pomohou dětem objevit základy matematiky. Děti se naučí poznávat čísla a pochopit vztah mezi nimi. Aplikace je vhodná pro děti ve věku 3-7 let.

Nauč se dopravní značky - Děti se jejím prostřednictvím naučí zábavnou formou nejrůznější dopravní značky. Názvy všech 360 značek jsou i namluveny, takže při učení dítě nemusí nic číst.

Logopedie - Aplikace obsahuje různá cvičení, která jsou určena dětem bojujícím na logopedii s vadou výslovnosti (dyslálií). Slouží k procvičování hlásky: K, Ch, V, F, L, Ť, Ď, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, R, Ř a spojení hlásek CSZ a ČŠŽ v jednom slově.

Hravé písničky - Tato aplikace naučí vaše děti deset lidových písniček, u kterých mohou zároveň vyťukávat rytmus a následně vyhodnotit svoji úspěšnost. Lze si také zobrazit notový zápis písní a s aplikací trénovat při hře na hudební nástroj.

Dopravní výchova pro děti - Animované postavičky zvířátek dětem vysvětlí vše o přecházení silnice, chování v autě, viditelnosti v rámci provozu, jízdě na kole, dopravních značkách, cestování vlakem, rizikách na železnici a ještě mnohem více.

Malý záchranář - Aplikace prostřednictvím nejrůznějších her a úkolů seznámí děti s přírodou a riziky, které na ně číhají v dopravě, venku anebo doma.

Animovaná první pomoc - Aplikace seznámí děti s mimořádnými situacemi, které mohou v životě nastat a naučí je, jak se v takových případech zachovat.

zdarma

HRY

klukUvnitř MAXPADU najdete řadu předinstalovaných her se sportovní tematikou, logickými úlohami a hrami procvičujícími postřeh i rychlé rozhodování. Tablet obsahuje také kreativní malování, hudební i video přehrávač a kouzelný fotoaparát, prostřednictvím kterého si děti mohou pořízené fotografie ozdobit postavičkami Maxipsa Fíka.

RODIČOVSKÁ KONTROLA a PROSTŘEDÍ TABLETU

Tablet obsahuje možnosti efektivní rodičovské správy. Po jeho zapnutí lze zvolit mezi dětským nebo rodičovským prostředím s tím, že pro vstup je potřeba heslo. Rodiče mohou po zadání svého hesla stanovit potomkovi například dobu používání tabletu v dětském módu. Lze nastavit konkrétní dny a hodiny v průběhu celého kalendářního týdne. Rodiče také mají možnost potomkovi povolit/zakázat jen určité aplikace. Nově lze pak vymezit rozsah používání internetu. Surfování mohou rodiče buď zcela zakázat, povolit jen navštěvování určitých stránek nebo nastavit zcela neomezené používání.

kontrola

V tabletu pak lze nově také vytvořit až čtyři dětské profily, ke kterým se dá přiřadit obrázek pro snazší orientaci dětí. Každý dětský profil mohou dospělí individuálně spravovat. Nové integrované dětské prostředí SIMBA umožňuje výběr mezi dvěma zobrazeními úvodního menu. Zvolit lze jeho obrázkové provedení nebo dlaždicové uspořádání pro zkušenější malé uživatele. Rodičovské prostředí pak vypadá jako vzhled plnohodnotného Android tabletu s přístupem na internet, do Google play, emailové schránky a k dalším potřebným aplikacím.

Více informací najdete na www.maxipes.cz 

   
03.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme