Čtenářka Jindriska8 poznala svého manžela na podnikovém večírku a jejich seznámení nebylo bez chybiček. Ale dnes je to úplně jinak

Pěkný den všem,
s manželem jsem se seznámila na podnikové konferenci,která se pořádala  na konci dubna.Dvakrát do roka jsme dostávali pozvánky a sešli jsme se všechny zaměstnanci při společné večeři,tanečku a vždy na vybrané čekala i malá odměna v obálce,většinou nám rozdávali 300,- Kč.

Oslavy se konaly ve vesnické hospodě s velkým sálem,stoly byly kolem dokola.Na nich byly dobroty,chlebíčky,cukroví a pití,ale jíst jsme mohli až po úvodní řeči soudruha ředitele a ta byla vždy dlouhá a nezajímavá.

Konečně bylo po všem a k večeři jsme dostali zabíjačkové pochoutky a začla hrát hudba.
Můj budoucí manžel seděl u našeho stolu a chtěl na sebe upoutat pozornost ,tak začal vyprávět o jídle a vaření.Tím mě samozřejmě dostal,protože já jsem moc na vaření nebyla .Pěkně jsme si i zatancovali a večer rychle utekl.My jsme si domluvili naše první rande.

Měl přijet na prvního máje odpoledne,tak jsem se těšila na polibek pod rozkvetlou třešní.Bohužel ,ale nepřijel a na naše první rande se dostavil až další den.Kamarádi ho pozvali na čarodějnice,chytnul pěknou opičku a první máj prospal.
Jeho omluvu jsem přijala a domluvili jsme se na příští víkend.V sobotu jsme šli na naši první procházku a večer,že mně udělá dobrou večeři.Připravil obložené housky s turistou,sýrem a okurkou a já dlabala až jsem měla boule za ušima.
Po roce se konala svatba,manžel se ve vaření zdokonalil,uvaří všechno a líp než já.Víkendy jsou jeho a to se mu v kuchyni nepletu.Vaří hlavně z masa ,ale já moc masová nejsem,tak se snažím mu tu radost nekazit a vždy pochválím,jakou uvařil dobrotu.
Je to velká výhoda a moc si toho vážím,že nám uvaří.Vedle kuchtění i stihne vše opravit a se vším si ví rady.Kdo by si takové mužkého nevzal?
Přeji všem pěkné zítřejší volno.
Jindriska8
Tento text nebyl redakčně upraven


Děkuji Jindřiško8 za váš příspěvek k dnešnímu tématu. A děkuji i za přání k volnu. Ani nevíte, jak se už těším, až bude. A obdivuji vás, že i když nejste masová, jemu radost nekazíte. Z toho by se mnohé mohly poučit!

Dnes máme vztahové téma o jídle a našich vztazích

A tak se vás ptám:

  • Jakou roli plní jídlo ve vašich vztazích?
  • Vykrmila jste si svého muže?
  • Nebo on vás?
  • Umíte tím, co uvaříte, dát najevo, co k němu cítíte?
  • Rozpadl se vám vztah, protože jste nevařila jako jeho maminka?
  • Přeučila jste ho z prasáren na zdravou stravu?

Vaše příspěvky k dnešnímu tématu posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás dnes odpoledne kolem 16. hodiny odměním knihami

Bio Abecedář a Chléb v hlavní roli.

Reklama