Pokud sháníte na poslední chvíli dárek pro svého partnera nebo rovnou zážitek pro celou vaši rodinu, máme pro vás skvělý tip, s kterým určitě vykouzlíte úsměv na tváři. Obdarujte své blízké vstupenkou na třetí ročník unikátní motor show Legendy, který se bude konat příští rok o víkendu 11. a 12. června 2016 opět v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice.

autoLetošní ročník přivítal rekordní počet motoristických nadšenců, během celého víkendu navštívilo areál bohnického parku více než 32 000 návštěvníků, kteří si přišli prohlédnout na 1 000 exponátů. Hlavním tématem třetího ročníku Legend budou kabriolety, závodní vozy značky Škoda, největší sbírka legendárního modelu 130RS a oblíbené legendy vozů anglických značek. V rámci akce se opět můžete těšit také na významné světové exponáty, automobilové novinky, veterány, řadu českých i zahraničních osobností motorsportu, exhibiční jízdy a další doprovodný program.

Akce je určena nejen pro skalní fanoušky motorsportu, ale Legendy připravily také celodenní program pro rodiny s dětmi. Rodiče si budou moci užít kompletně celou výstavu a díky bohaté dětské zóně si skvělé zážitky odnesou i jejich malé ratolesti.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji v síti Ticketpro za speciální vánoční cenu nebo v kamenné prodejně a showroomu Legendy v ulici 5. května 49 v Praze 4.

Radost můžete udělat i jedním ze stovek zajímavých produktů, který potěší každého motoristického fandu. V nabídce jsou například sběratelské modely aut, značková móda, obrazy, plakáty, designové nábytkové kousky, speciální oleje aj. Zakoupit je můžete na www.legendy.cz/e-shop, vybrané kousky naleznete také v showroomu Legend.

Více detailních informací a fotografií naleznete na www.legendy.cz nebo na Facebooku Legendy – Automobilová slavnost.

Reklama